UKRU

Акція «Отримайте особливі привілеї з Вашою Кредитною карткою для підприємців»В період з 02.05.2018р по 31.12.2018р. Райффайзен Банк Аваль пропонує клієнтам скористатися умовами Акції «Отримайте особливі привілеї з Вашою Кредитною карткою для підприємців», яка передбачає зниження розміру процентної ставки на -40% (до 18% річних) протягом 3 місяців за користування кредитними коштами поза пільговим періодом упродовж строку Акції за продуктом "Кредитна картка для підприємців".

Акція діє для – фізичних осіб-підприємців, які протягом Строку проведення Акції, подали до Відділення Банку Заявку на оформлення «Кредитної картки для підприємців», уклали з Банком Кредитний договір, отримали Кредитну картку для підприємців в одному з Відділень Банку, а також отримали відповідне смс-повідомлення Банку стосовно участі в Акції на номери телефонів, зазначені ними при відкритті Карткового рахунку в Банку, або в процесі його обслуговування Банком.

Строк дії Акції та розмір процентної ставки* зазначається у смс -повідомленні від Банку.

Детальні умови Акції зазначено в Правилах:

Правила акції (DOC, 59 КБ)ЧОМУ КРЕДИТНА КАРТКА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ?


  До 250 000 грн.
кредитний ліміт на власні та бізнес потреби
   
  0,01% річних
процентна ставка на покупки та безготівкові розрахунки в рамках пільгового періоду до 47 днів
   
  Безкоштовне відкриття картки
   
  Без комісій і платежів
якщо не користуєтеся карткою
   
  29,9% річних
процентна ставка на готівкові операції та на покупки і безготівкові розрахунки після закінчення пільгового періоду
   
  ЗМЕНШЕНА на -40%
процентна ставка в перші три місяціПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ


   
     
Паспорт   Ідентифікаційний номер платника податків
(ІПН)
  Податкові декларації
(за останній рік та останній квартал)Ліцензія НБУ № 10 від 18.06.2018 р.

*Під ставкою мається на увазі відсоткова ставка по кредиту для фізичних осіб – підприємців на перші три місяці користування з моменту підписання кредитного договору. Знижена процентна ставка за користування кредитом діє до дати, зазначеної у смс-повідомленні Банку стосовно участі в Акції. Після закінчення строку дії зниженої процентної ставки за користування кредитом, процентна ставка за кредитом застосовується в розмірі, передбаченому Кредитним договором, без укладення додаткової угоди до Кредитного договору.

Пропозиція діє до 31.12.18р. на всій території України, крім АР Крим та Донецької та Луганської областей. Деталі – на сайті Банку msb.aval.ua. Детальні умови отримання (у тому числі розмір та тип процентної ставки), а також умови погашення кредиту визначаються кредитним договором. Вимоги до клієнта для оформлення кредитного договору визначаються внутрішніми документами Банку. З умовами (текстом) кредитного договору та з вимогами до клієнта, можна ознайомитись у відділеннях Банку.