UKRU

Бізнес-публікації

6 травня

Бізнес-програми для підприємців


Навряд чи когось потрібно переконувати, що будь-який бізнес потребує специфічних знань. Підприємець – це фах. І йому також навчають. Райффайзен Банк Аваль пропонує вам скористатись можливістю та отримати потрібні знання на безкоштовних програмах від компаній-партнерів.
Що, переважно, заважає нам, дорослим та дуже зайнятим людям, навчатися? Так, звісно – брак часу, незручний розклад занять, затори на дорогах, відривання від важливих справ та контролю за роботою підлеглих. Проте всі ці проблеми легко вирішує формат онлайн-навчання. Ви можете отримувати нові й корисні знання, «не відходячи від каси», в зручний час та скільки хочете. Декілька великих вітчизняних компаній потурбувалися, щоб така можливість у підприємців з’явилася. Наприклад, Райффайзен Банк Аваль презентує навчальний онлайн-курс Школи бізнесу «Нова Пошта»: «8 кроків до розвитку бізнесу».

Безкоштовний курс складається з восьми тематичних модулів, у основі яких лежать адаптовані програми українських і міжнародних бізнес-шкіл. У модулях викладено практичний матеріал про економіку та фінанси, маркетинг та IT, дистрибуцію та інші дисципліни, в яких необхідно орієнтуватися для системного розвитку бізнесу.

Підприємці, які наберуться терпіння і пройдуть всі модулі, отримають наступні практичні знання:

Основи маркетингу: аналіз можливостей і ємності ринку, позиціонування компанії та бренду тощо.

Економіка та фінанси підприємства: бізнес-план, прибуток та витрати, бухгалтерський облік тощо.

Організаційний менеджмент: роль менеджменту в організації, управлінські рішення та лідерство, стратегічне планування тощо.

Innovation and inspiration: як відстежувати тренди і завжди бути «на передовій».

IT-базис: як малому бізнесу створити оптимальне ІТ, CRM, контролювати ризики та показники управління, дотримуватися інформаційної безпеки тощо.

Маркетинг поглиблено: ціннісна пропозиція, бізнес-модель та інновації, маркетингова стратегія, неймінг та інше.

HR – людський ресурс у стратегічному розвитку бізнесу: формування команди, ефективне управління для кращого результату, мотивація тощо.

Дистрибуція та продажі: канали збуту, переговори, психологія продажів, контакти, аналітика збуту та інше.

Ще один курс – більш локальний, спрямований на підвищення ефективності просування компанії та її продукції чи послуг в інтернеті. Курси з інтернет-маркетингу Google Digital Workshop допоможуть зробити вашу компанію помітною в інтернеті. У них розповідається, як привернути увагу цільової аудиторії та знайти нових клієнтів; як працювати з рекламою в пошуку та соціальних мережах; як відкрити інтернет-магазин та розпочати продажі в інтернеті.

Навчання складається з коротких відеоуроків, текстових матеріалів і тестів. Курси доступні для всіх, незалежно від цілей, рівня навичок або попередньої підготовки.

Записатися на програму «8 кроків до розвитку бізнесу» та Google Digital Workshop можна ТУТ