UKRU

Бізнес-публікації

3 травня

До перевірок готовий


Держава у 2019 році перевірить майже 80 тисяч підприємств. Найбільшу зацікавленість для перевіряльників становитимуть суб'єкти сільського господарства, освіти та ріелторський бізнес. Найбільша кількість перевірок очікується у Київській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Топ 6 сфер:


•Вирощування зернових культур.

•Загальна середня та дошкільна освіта.

•Відносини з приводу оренди майна.

•Будівництво житлових і нежитлових будівель.

•Медицина.

•Торгівля.

Найбільше перевірок у 2019 році — 76 293 — проведе Державна служба України з надзвичайних ситуацій. 21 902 перевірки планує провести Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Держпраці у 2019 році перевірить 16 897 підприємств. Але є й так звані комплексні перевірки, коли відразу кілька інспекцій перевірять одне й те ж підприємство. Станом на 21.02.2019 до Плану комплексних перевірок включено 30 227 суб’єктів господарювання.

Чи є документ, у якому є всі підприємства, до яких прийдуть перевірки?


Так, усі підприємства, які планують перевірити, інспекції заносять до своїх річних планів перевірок. Кожна інспекція (їх в Україні налічується понад тридцять) має власний річний план перевірок. Тому одне й те ж підприємство може фігурувати у планах одразу кількох інспекцій. Перевірити наявність вашої компанії у списку можна на «Інспекційному порталі». Загалом сайт доволі корисний — у розділі «Аналітика», наприклад, можна дізнатися результати проведених перевірок за 2018 рік (загальна інформація, види перевірок, розподіл перевірок за ступенем ризику).

На що звертати увагу, якщо до вас повинна прийти перевірка?


Зверніть особливу увагу на те, що зазначено як предмет перевірки. Це вказівка на сферу питань, які, власне, перевірятиме інспектор. Від того, який предмет перевірки фігурує у річному плані, залежить, що інспектор може перевіряти, а що — ні. Конкретний перелік питань, що перевірятимуться, визначається для кожної сфери контролю у так званому чек-листі, складеному відповідно до затвердженої уніфікованої форми. Тож якщо ви знаєте, яким буде предмет перевірки, — зможете підготувати законодавчу базу, а саме — на які вимоги законодавства варто звернути увагу і як уберегтися від сторонніх зауважень. Наприклад, якщо до вас прийде інспектор у рамках державного гірничого нагляду, то він повинен перевіряти саме вимоги цієї сфери, а не, скажімо, трудового законодавства.

Як поводити себе, якщо до вас вже прийшли перевіряючі?


Кирило Чельник, юрист у сфері трудового права Darwin Lawyer, радить: під час такої перевірки фактично ви можете вимагати у перевіряючого тільки особисте посвідчення. «Моя порада з практики проведення перевірок – тримайтеся виховано та впевнено, розмовляйте на різні теми, відволікайте увагу, виконуйте вимоги перевіряючих, але «без ентузіазму». У жодному разі не сперечайтеся з перевіряючими і не погрожуйте судом чи розплатою. Їх це не лякає, а ви вже будете позбавлені можливості «вирішити» проблемні питання, якщо такі виникнуть, «мирним шляхом», — зазначає юрист.

На що варто звертати увагу при перевірці Держпраці?


Трудове законодавство останні два роки є чи не найбільшою сферою активності держави. І саме ці перевірки викликають найбільше питань у підприємців. Перш за все потрібно відрізняти види перевірок з праці. Це можуть бути перевірки з охорони праці та дотримання законодавства про працю. Перший вид перевірки не настільки критичний, це — звичайні перевірки. Перевіряють умови охорони праці: журнали інструктажів, інструкції з охорони праці та технічної безпеки, безпечні умови праці, шкідливі умови, тобто зовсім не те, чим зараз всіх лякають. Другий вид — це перевірки за законодавством про працю. Це комісійні, часто раптові перевірки інспекторів з охорони праці у складі груп з ДФС та органами місцевого самоврядування. А ось вони можуть призвести до великих штрафів.

Як визначають тих, кого перевірятимуть Держпраці?


У Дежпраці розповідають: перелік компаній для перевірки готують щомісяця. У відомстві вивчають звіти, надані Пенсійним фондом, соціальними службами, фіскальною службою, а тоді вже точно вирішують, коли і до яких компанії будуть йти. «Одна з підстав для перевірки компанії — це інформація від Пенсійного фонду. Вони надають нам інформацію про тих, у кого 30 і більше відсотків працівників працюють на умовах цивільно-правових договорів», — розповідає заступниця директора департаменту Державної служби України з питань праці Олена Коновалова. Торік у службі вже виявили понад 10 тисяч працівників, у яких замість трудового договору значився цивільно-правовий. Найчастіше до такого вдавалися у сферах сільського господарства, будівельній, готельно-ресторанному бізнесі. Водночас у інспекції кажуть — айтішників, які найчастіше працюють за такими договорами, такі перевірки не стосуються.

Основні підстави для перевірок:


1. Рішення суду чи інформація від правоохоронних органів про порушення законів про працю.

2. Рішення керівника інспектора про перевірку дотримання трудового законодавства.

3. Заява працівника про неоформлення його на роботу.

4. Заява працівника про порушення його трудових прав.

5. Інформація від Держстату, ДФС і Пенсійного фонду.

Чи перевірятимуть «сірі» зарплати?


Наразі мета №1 — боротьба із тим бізнесом, який бере на роботу співробітників без будь-якого офіційного працевлаштування та без офіційної виплати навіть мінімальної зарплати. Тим роботодавцям, які платять офіційно лише мінімалку, наразі цілеспрямованої перевірки не слід очікувати.

Якщо підприємство офіційно платить хоча б мінімальну зарплату і, відповідно, мінімальні податки і ЄСВ, воно наразі не потрапляє до сфери зацікавлення Держпраці. Виняток — ті випадки, коли співробітник сам звертається в службу зі скаргою на таку ситуацію. Тоді інспектори виходять на перевірку і можуть застосовувати штрафи.

Штрафи, які отримують фізичні та юридичні особи в разі недотримання вимог:


•111 690 грн — за кожного неоформленого працівника

•37 230 грн — недотримання мінімальних державних гарантій з оплати праці

•37 230 грн — недотримання встановлених законом гарантій і пільг працівникам

•11 169 грн — порушення встановлених строків виплати заробітної плати

•11 169 грн — недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні

Порада


Зберігайте на підприємстві документи, які обов'язково перевірятимуть:
•Трудові договори з найманими працівниками – це заява про прийом на роботу і наказ про прийом на роботу. Останнім часом до цього стали вимагати ще й наявність трудових договорів у формі письмового договору; посадові інструкції на кожну посаду (ст. 29 КЗпПУ);

•Правила внутрішнього трудового розпорядку (ст. 142 КЗпПУ)

•Колективний договір

•Штатний розпис

Бажано мати також:
•Договір про матеріальну відповідальність з працівниками

•Підписки про нерозголошення конфіденційної інформації та комерційної таємниці

•Мінімальний набір документів про охорону праці (наказ про охорону праці, журнали, інструкції)

•Положення про оплату праці

•Положення про преміювання

Про що варто пам’ятати на момент перевірки?


Всі права інспектора, відповідно до Постанови КМУ № 295, чітко регламентовані. Тому варто запам’ятати, що вони можуть безперешкодно робити, а на що не мають права. Крім того, у річних планах вказано кількість робочих (не календарних!) днів, протягом яких може здійснюватися перевірка, починаючи з дати початку перевірки. Продовження строку планової перевірки не допускається законом. Для великих підприємств термін складає до 10 днів, для мікро- і малих — до п’яти.

Що робити, якщо ви знайшли помилку у назві?


Якщо ви під час звірки із планом у найменуванні або коді ЄДРПОУ знайшли помилку чи іншу неточність, можете повідомити про це орган контролю. До річного плану можна вносити технічні правки та зміни в назві суб’єкта господарювання. І пам’ятайте — назва підприємства має обов’язково бути зазначене в направленні на перевірку. Якщо назва вказана невірно — ви цілком законно можете не допустити інспектора до проведення перевірки.