UKRU

Бізнес-публікації

25 квітня

Компанії штрафуватимуть за роботу з ФОПами


У Кабінеті міністрів України запропонували заборонити оформлення працівників як фізичних осіб-підприємців (ФОП). На думку авторів ідеї — Міністерства соціальної політики, така практика часто використовується багатьма роботодавцями як легальна схема зниження податків.
Працівники, оформлені як приватні підприємці, не отримують необхідний соціальний пакет. Йдеться про відпустку, медичне обслуговування, а також гарантії збереження робочого місця. Ну а головне, вважають, скасування практики наймати ФОП допоможе наповнити бюджет.

Згідно із новим законопроектом, використання цивільних взаємовідносин між компаніями та ФОП замість їх працевлаштування буде заборонено. У Кодексі законів про працю з’явиться нова стаття, в якій будуть вказані сім ознак «наявності трудових відносин» між юрособою та ФОП:

• періодичність оплати особі за роботу, виконувану в інтересах іншої особи (двічі і більше);
• особисте виконання особою роботи за дорученням і під контролем особи, в інтересах якої вона виконується;
• винагорода за виконану роботу є єдиним джерелом або становить 75 і більше відсотків доходу фізособи за останні 6 місяців;
• робота виконується на визначеному роботодавцем робочому місці і відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку;
• ФОП виконує роботу, подібну до виконуваної штатними співробітниками;
• організація умов праці (наприклад, надання робочого місця) забезпечується особою, в інтересах якої виконується робота;
• тривалість робочого часу і часу відпочинку встановлюється особою, в інтересах якої виконується робота.

У разі виявлення хоча б трьох ознак із списку юрособа повинна буде виплатити штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (понад 125 тис. грн) за кожного співробітника-ФОП. Перевірки підприємств проводитиме Державна служба праці.

Загалом, за даними Державної служби статистики, в Україні налічується понад 1,5 млн фізичних осіб-підприємців. Працюють вони переважно у секторі гуртової та роздрібної торгівлі. Однак особливо цей закон може вплинути на так звану 3 групу тих, хто платить єдиний податок. Ця група сплачує лише 5% від доходу та має право надавати послуги юридичним особам, тож саме цими ФОП зацікавляться найперше.

Більшість підприємств працює за схемою, коли роботодавець платить до Пенсійного фонду єдиний соціальний внесок 22% від заробітної плати. З працівника йде податок на дохід фізособи 18%, а також військовий збір – 1,5%. Виходить значна сума до бюджету. Водночас підприємець, який працює за 3 групою єдиного податку, сплачує лише 22% від мінімальної заробітної платні та 5% від доходу. Якщо ж дохід перевищує ліміт – він платить 15% від перевищення.

Ініціатива викликала обурення серед підприємців, а особливо – представників ІТ-сфери. Там оформлення працівника як ФОП – звичайна історія. Низка народних депутатів схвалила ініціативу, тому що, на думку обранців, вона зможе ліквідувати цю нерівність. Однак частина експертів несхвально ставиться до такого кроку – на їх думку, підвищення податків спричинить перехід частини бізнесу в «тінь». Бо якщо виплачувати всі податки повністю, доведеться підвищити ціни на готову продукцію, і невеликі підприємства стануть неконкурентоспроможними.

Державна служба з питань праці наразі орієнтується на боротьбу з бізнесом, який бере на роботу співробітників без будь-якого офіційного працевлаштування та без офіційної виплати навіть мінімальної зарплати. На тих роботодавців, які платять офіційно лише мінімалку, а решту зарплати – «в конверті», поки особливої уваги Держпраці не звертає. Тож експерти наголошують – якщо підприємство працює із ФОПами як із найманими працівниками, для компаній буде простіше перевести людей на «мінімалку», що знизить надходження податків.

Втім, юристи зазначають, що оскільки це не перша спроба перекваліфікувати відносини з ФОП в трудові, багато бізнесів вже запровадили низку запобіжних заходів. Так, з ФОП часто оформляються договори оренди робочих місць, вводиться гнучкий графік роботи, в договорах прямо вказується, що на них не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку. Виплати можуть дробитися і здійснюватися від різних юридичних осіб. Тож у разі прийняття законопроекту Мінсоцполітики в його теперішній редакції цього буде недостатньо.

Вже після того, як підприємці встигли обговорити новелу, у Мінсоцполітики вийшли із офіційним роз’ясненням. Заборона на працевлаштування співробітників фізичними особами-підприємцями (ФОП), яку анонсували в Кабміні, не торкнеться представників IT-галузі і журналістів-фрілансерів.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, нововведення спрямоване на великих роботодавців, які використовують інструменти, призначені на підтримку малого бізнесу, щоб оптимізувати оподаткування. Тобто якщо ви звичайний приватний підприємець, який регулярно працює із контрагентом, тут боятися нема чого. Варто непокоїтися ритейл-компаніям, спортивним клубам та закладам, ресторанному (де використовується подвійна оплата – ФОП за страви, та ТОВ – за алкогольні напої), готельному та ріелторському бізнесам.