UKRU

Бізнес-публікації

29 вересня 2017

Оновлена лінійка Пакетів.
Скористайтеся особливими пропозиціями та привілеями.

Райффайзен Банк Аваль - надійний та відповідальний банк, який активно співпрацює з представниками малого бізнесу та високо цінує стабільні партнерські відносини з кожним Клієнтом.

Піклуючись про Клієнтів малого бізнесу, ми прагнемо постійно розвивати та вдосконалювати банківські послуги, які дадуть змогу максимально задовольнити бізнес-потреби та сприятимуть ефективному розвитку бізнесу і зростанню добробуту як наших Клієнтів, так і суспільства в цілому.

Так, з 1 липня 2017 Райффайзен Банк Аваль запропонував Клієнтам – представникам малого бізнесу - оновлену лінійку Пакетів послуг для обслуговування рахунків, до якої увійшли як вже знайомі Клієнтам, але вдосконалені Пакети послуг «Електронний», «Максимальні рішення» та «Підприємець», так і новий Пакет послуг «Бізнес Преміум», в якому ми є першим Банком на вітчизняному ринку, який пропонує для бізнес-Клієнтів платіжну картку Visa Platinum Business.

Серед основних змін у Пакетах послуг можливо відзначити наступні:

Ми надаємо нашим Клієнтам унікальну можливість при користуванні банківськими послугами – заощаджувати, не сплачуючи щомісячну плату за обслуговування або сплачувати менше.

Для цього Клієнту достатньо всього лиш активно використовувати власні рахунки, тим самим забезпечуючи досягнення визначених у кожному з пакетів послуг критеріїв лояльності.

Нижче пропонуємо розглянути більш основні переваги по кожному з Пакетів та приклади комбінування та їх вартості у разі дотримання критеріїв лояльності.


Пакет послуг «Максимальні рішення» - створено для Клієнтів, які активно використовують поточний рахунок та мають значні залишки на ньому.
• щомісячна плата за Пакет – 0 грн за умови забезпечення середньомісячного залишку коштів на поточному рахунку 100 тис. грн та більше протягом місяця;
• безкоштовні платежі через систему Райффайзен Бізнес Онлайн в межах Банку;
• 20 безкоштовних платежів через систему Райффайзен Бізнес Онлайн на інші банки.

Пакет послуг «Електронний» - створено для Клієнтів, яким важливе збалансоване співвідношення необхідних бізнесу послуг та їхньої вартості.
• зменшена щомісячна плата за Пакет за умови проведення Клієнтської операції по поточному рахунку впродовж місяця;
• безкоштовні платежі через систему Райффайзен Бізнес Онлайн в межах Банку;
• 5 безкоштовних платежів через систему Райффайзен Бізнес Онлайн на інші банки.

Пакет послуг «Підприємець» - створено для Клієнтів, які мають потребу у використанні готівкових коштів та яким для здійснення діяльності достатньо платіжної картки.
• щомісячна плата за Пакет – 0 грн за умови здійснення 10 та більше безготівкових операцій по поточному картковому рахунку;
• випуск платіжної картки Visa Business Contactless;
• отримання привілеїв та знижок при здійсненні розрахунків з використанням платіжної картки;
• можливість зняття готівкових коштів на потреби бізнес-діяльності (в т.ч. для Клієнтів - фізичних осіб-підприємців).

Пакет послуг «Бізнес Преміум» - створено для Клієнтів, які цінують комфорт, ексклюзивність та потребують універсальну платіжну картку, що надає розширені можливості для бізнесу.
• щомісячна плата за Пакет – 0 грн за умови забезпечення середньомісячних безготівкових оборотів по поточному картковому рахунку у розмірі 20 тис. грн та більше;
• випуск преміальної платіжної картки Visa Platinum Business;
• програми комплексних привілеїв, що допоможуть підвищити ефективність бізнес-процесів, а саме: знижки, бонуси, медична та юридична підтримка, послуга «Консьєрж-сервіс» тощо;
• можливість зняття готівкових коштів на потреби бізнес-діяльності (в т.ч. для Клієнтів - фізичних осіб-підприємців).

Якщо Клієнту для здійснення діяльності необхідно використовувати і поточний рахунок 2600, і поточний картковий рахунок 2605, йому слід придбати мінімум 2 Пакети послуг, наприклад, «Електронний» та «Підприємець» або «Максимальні рішення» та «Підприємець» тощо.

Окрему увагу хочемо звернути на новий пакет послуг «Бізнес Преміум», в рамках якого ми пропонуємо нашим бізнес-Клієнтам карту Visa Platinum Business.

Для фізичних осіб можливість мати статусну картку існувала й раніше. Для бізнес-Клієнтів в Україні таких рішень не було.

Завдяки вибору Пакета послуг «Бізнес Преміум» наші Клієнти отримають розширені можливості. Окрім витрат пов’язаних з основною діяльністю підприємства (закупка товарів, розрахунки з постачальниками, витрати на відрядження та представницькі витрати, такі як готель, оренда автомобіля, бронювання квитків, ресторан, господарські витрати, канцтовари, бензин тощо), у Пакеті пропонується низка послуг та привілеїв, зокрема:

• безкоштовний випуск, обслуговування 2-х карток Visa Platinum Business (основної та додаткової);
• безкоштовне безготівкове зарахування коштів на поточний картковий рахунок;
• розрахунки в торгівельній мережі за допомогою картки без комісій;
• розрахунки в мережі інтернет з послугою 3D-Secure за допомогою картки без комісій;
• безкоштовне користування послугою «Мобільний банкінг» - sms повідомлення про стан карткового рахунку;
• участь у програмі лояльності від Міжнародної платіжної системи Visa Іnternational - отримання знижок при розрахунках платіжною карткою в мережі партнерів;
додаткові переваги:
- користування послугою «Консьєрж-Сервіс»;
- медична та юридична підтримка власника карти та його сім'ї під час подорожей за кордон;
- інформаційна підтримка власників карти по всьому світу 24/7;
- персональна послуга швидкого проходження контролю в аеропортах;
- доступ до залів очікування Lounge Key;
- привілеї при проживанні в найрозкішніших готелях світу;
- прокат автомобілів від компаній Sixt та Auto Europe та ін.

Отже, оберіть для себе один чи декілька Пакетів послуг, активно розвивайте Ваш бізнес, а ми, як Банк, будемо і надалі підтримувати Вас на шляху до успіху!

З Тарифами та додатковою інформацією щодо Пакетів послуг Ви можете детальніше ознайомитися на сайті Банку.Анжела Ковальчук,
Щоденні послуги для Клієнтів Малого Бізнесу
Департамент преміального банкінгу, малого та мікробізнесу
Райффайзен Банк Аваль