UKRU

Бізнес-публікації

19 жовтня 2016

Фабрика фруктів. Історія успіху «БЛЭКСІ фрут».


Свою золоту жилу бізнесмен Микулин Василь Іванович знайшов у фруктово-ягідному саду, залишивши близько двадцяти років тому торгово-експортний бізнес.
У черешневому саду осінь. Як тільки починає опадати листя, кожен день Василь Іванович розглядає тонкі, але міцні гілочки, на яких вже видно бруньки. Ці сірі стрункі дерева після зими зацвітуть пишним білим кольором і вже до початку літа зарясніють червоною і жовтою ягодою на смарагдово-зеленому тлі листя. А там і яблуні порадують урожаєм. Хоча першою ласою ягодою буде полуниця, яка допомогла бізнесменові підняти молодий сад без кредитів.

«Я закоханий в сад, закоханий у свою справу», - каже Василь Іванович. Серце садівника розквітло в ту весну, коли черешневі дерева випромінювали запашний аромат і радували маленькими, тільки зав'язати, ягідками. І мало не обірвалося ледь почалося нове справу бізнесмена: ніхто не очікував сильного морозу посередині травня. Тоді вигоріли всі сади на півдні країни. Цю трагедію пережити було складніше, ніж російський «чорний четвер» 1998 року, який поставив під удар підприємство, створене бізнесменом з компаньйонами багато років назад.

Василь Іванович в серцях вирішив було повернутися до колишнього бізнесу. Ще в кінці 1980-их він відкрив зовнішньо-економічну фірму в Мелітополі, яка на початку 1990-их займалася імпортом одягу, продуктів, а потім - квітів з Голландії. Квітковий бізнес виявився настільки захоплюючим, що Василь Микулин став представником голландської компанії. «Цікаво було те, як голландці будують бізнес, - розповідає Василь Іванович, - вони створюють його століттями, при цьому приймають сміливі і швидкі рішення». А ще відкриттям для підприємця було співробітництво бізнесменів і держави - тендери, гранти, міжнародні проекти.

В черговий приїзд додому «бізнесмен-європеєць» зустрівся з головою рідного колишнього колгоспу, де колись і сам працював інженером. Той просив його відродити сад - в колгоспі не було ресурсів, а душа аграрія турбувалася про те, щоб не пропадав працю багатьох років. Підприємливість бізнесмена змушувала Василя Івановича прорахувати всі витрати наперед, порівнявши з можливою вигодою. І перш ніж погодитися зайнятися садівництва, він поцікавився, як йдуть справи в цій сфері в країнах Європи, де він, власне, навчився бізнесу. На превеликий подив там сади, як і земля, - на вагу золота, а облаштоване господарство, яке щорічно виробляє тонни фруктів, оцінюється в мільйони. У перспективності такого бізнесу не варто сумніватися. Головне - облаштувати справу грамотно.

Всього-то $ 60 в рік становила орендна плата колгоспу за землю під садом. А найбільші витрати - $ 25 тис. - пішли на відновлення занедбаного колись колгоспного саду. І ось коли реанімував сад порадував першим кольором, заморозок мало не вбив надію на успіх справи. Залишити затію? Завдяки щасливому випадку, Василь Іванович в той рік виявився на конференції в Бонні, де зібралися аграрії-бізнесмени, в чиїх садах росте черешня. Він шукав відповіді на багато питань, в тому числі - як оптимізувати окупність проекту, чи можна прискорити процес плодоношення, протистояти природним форс-мажорів. І познайомився з досвідченим садівником з Німеччини, який став другом і радником. Тоді в Україні активний розвиток набирала програма державної підтримки садівництва, що обіцяла компенсацію витрат на закладку молодих садів. А новий європейський партнер підказав, як залучати гранти. «Європейські бізнес-університети» навчили багато чому. Головний урок, який Василь Іванович витягнув давно - обходити корумповані схеми, прозоро вести бізнес, просто і щиро вибудовувати дружні відносини - грати в теніс, гольф, відповідати на чашку кави запрошенням на ланч. В такому спілкуванні вирішуються і ділові питання, а в першу чергу - народжується довіра.

Щоб зорієнтуватися в справі, Василь звернувся в мелітопольський інститут садівництва. «Дуже важливо працювати з хорошими фахівцями, вони можуть застерегти від помилок, які дорого обходяться бізнесу», - говорить Василь Іванович.

Сьогодні в групі компаній «БЛЭКСІ фрут» працює два підприємства. Сади з саджанців розплідника фермерського господарства плодоносять в Кременчуці, у Вінницькій, Чернівецькій та Запорізькій областях. Ягоди торгової марки Frutika експортувалися до Голландії і Росію, правда, два останніх роки поставок в сусідню країну не було через ембарго.

Першою ягодою-годувальницею для садівника стала полуниця. Як згадує Василь Іванович, слушну пораду дав колега з Німеччини. Щоб отримати гроші швидко, поки ще саджанці черешні молоді та їх перший урожай вельми скромний, він порадив посадити суницю садову (полуницю), яка здатна відразу дати хороший урожай. Причому щоб результат був гарантованим, а якість ягоди бездоганним, підказав особливий метод посадки - на чорну плівку із застосуванням крапельного зрошення, що на ті часи було дивиною для вітчизняного Плодовод. На продажу ягоди і розсади оборотні кошти збільшилися в рази вже за перший рік. Рентабельність доходила до 200%.

Цікаво, що тепер інший американський бізнесмен-садівник радить вивести суницю з бізнесу, щоб ще більше зосередитися на оптимізації технології обробітку плодових дерев. Садова суниця дійсно вимагає великих витрат часу і людських ресурсів - у її обробіток занадто багато ручної праці. «Я розумію це, але поки не готовий відмовитися від цієї ягоди, - зізнається Василь. - Не можу підвести клієнтів, який вже давно з нами, і які впевнені, що вже в травні-червні вони будуть зі смачною ягодою, яку завжди замовляють у нас задовго до сезону ».

А ягодою, на яку бізнесмен робив першу ставку, була і залишається черешня - дефіцитний продукт у всьому світі. У Мелітополі для цієї культури ідеальні умови. Черешневий сад здатний забезпечити 1000% чистого прибутку садовому бізнесу. Ця ягода дуже перспективна для експорту. У цьому напрямку і буде розвивати свій бізнес Василь в найближчому майбутньому. А зараз його продукцію охоче купують всі торговельні мережі країни. Однак сезон черешні короткий. Щоб підприємство ефективно працювало круглий рік, був закладений через деякий час і яблуневий сад. Рентабельність дещо менше, 150%, хоча в кращі часи доходило і до 500%, проте виробництво при цьому працює весь рік. Якщо урожай черешні в липні вже закінчують збирати, то яблука тільки починають дозрівати, і збирають їх аж до листопада. Сортування, зберігання і продаж фруктів - робота для персоналу взимку. Окрема увага - догляду за садами. Щоб наступної весни його колір обдарував щедрою надією на новий урожай.

Яблук в Україні багато. Конкуренція між садоводческими господарствами Чернівецької, Вінницької, Закарпатської та інших областей, де вирощують багато різних сортів яблук, дуже висока. Щоб утримуватися зі своєю продукцією в числі перших, Василь в розсилці прайсів для всіх споживачів своїх ягід і фруктів вказує кількість днів, що залишилися до наступної поставки нового врожаю. Так менеджер торгової мережі, наприклад, завжди знає, коли підприємство готове відвантажити новий урожай яблук, черешні або полуниці.

Серед клієнтів компанії «БЛЭКСІ фрут» великі торгові мережі, чиї супермаркети розкидані по всій країні. Ефект довгострокового співробітництва з настільки великими покупцем продукції підприємства криється не тільки в якісному продукті і відмінному сервісі поставок (з витриманими нормами упаковки, логістики і дотриманні температурного режиму), але і в готовності аграрного підприємства працювати за безготівковим розрахунком. Не кожен аграрій згоден працювати з покупцем своєї продукції за безготівковим розрахунком. Навпаки, в пік сезону врожаю багато хто поспішає отримати готівку, через що часто втрачають в ціні. Тоді як Василь готовий отримати оплату за безготівковим розрахунком, погоджуючись навіть на місячну відстрочку. Таким чином «БЛЭКСІ фрут» тримає першість і серед постачальників яблук, а не тільки полуниці і черешні.

Вести розрахунки з клієнтами через банк Василь Іванович навчався ще в 1990-их, з підказки тих же голландців, які наполегливо рекомендували відмовлятися від «сірих» схем і розвивати власні торгові мережі.

З банком «Райффайзен банк Аваль» Василь Іванович співпрацює вже два роки. Нещодавно він пройшов тренінг, запрошення на який отримав від менеджера, який веде справи компанії в банку. «Мені дуже сподобалася і сама організація тренінгу, і та інформація, яка була подана, - ділитися Василь Іванович, - ті питання про фінанси, кредитуванні, прорахунки керівників та фінансові ризики нових проектів, інноваційних проектів, що розглядалися, спровокували велику активність учасників, а за підсумком - дали відмінний досвід, який легко застосувати на ділі ». Наступний тренінг, присвячений управлінню дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства, підприємець чекає з нетерпінням. А тим часом підприємство планує отримати більшу суму овердрафту, сподівається на кредит для покупки засобів захисту рослин. У банку є програма такого кредитування через векселі, що так популярно в Європі.