UKRU

Бізнес-публікації

26 вересня 2016

Нестандартна заміна офісу.


Спільний робочий простір, доступ до інтернету, можливість поспілкуватися з цікавими людьми, приготувати каву/чай зі смаколиками – ось класичні ознаки коворкінгу. Як бізнес-напрямок в Україні він почав формуватися у 2010-х, а за останні роки два набрав шаленого темпу. Щоб бути на гребені хвилі, треба пропонувати коворкерам нестандартні рішення.
Натхненником та батьком першого co-working був молодий програміст з Каліфорнії Бред Ньюберг, який у 2005 році створив у Сан-Франциско вільний простір The Gat Factory. Він проіснував більше п’яти років. Така ідея простору для спільної роботи розлетілася по всьому світу й успішно розвивається.

За даними глобального перепису Global Coworking Census, на початок 2013 року в світі нараховувалося близько 2,5 тис. коворкінгів, 4 з них – в Україні. Сьогодні ж у нас нараховується кілька сотень вільних просторів, близько ста з них – у Києві. За оцінкою гравців ринку, за останній рік попит на такі послуги зріс на 30-40%.

Ково́ркінг (з англ. сo-working – спільно працювати) – це модель організації роботи людей, найчастіше фрілансерів, з різним типом зайнятості в єдиному робочому просторі.

Хочу в тренд

Як і на будь-якому ринку, в сфері коворкінгу також є конкуренція. Щоб бути успішним, треба пропонувати клієнтам цікаві ідеї, унікальні концепції та можливості. Варто звернути увагу на послуги та сервіси, яких немає на ринку або їх кількість дуже обмежена, чи користування якими в індивідуальному порядку коштує чималу суму.

Сама собі кутюр’є

Саме це зробила засновниця коворкінгу «Шить легко» Поліна Башкіна. У центрі Києва в приміщенні площею 115кв. м вона відкрила швейний коворкінг. Швейні машинки, оверлоки, «розпошивалки», столи для кроєння, манекени та усе, що потрібно для створення одягу, тут є. Для релаксу – чай, кава, печиво.

«Ми – перший швейний коворкінг в Україні. Та ще й у поєднанні зі школою шиття. Сьогодні шиття знову в тренді, тому ця бізнес-ніша розширятиметься, – прогнозує Поліна Башкіна. – В плюс вийшла у перший же місяць. І, звичайно, спрямувала цей «плюс» у розвиток. Через два місяці залучила інвестиції. Весь прибуток від бізнесу (який протягом усього часу самоокуповується), як і раніше, спрямовую на його розвиток. Повертати інвестиції (власні та партнерів) планую вже восени. Слід зазначити, що інвестиції були незначними. Сума цілком підйомна, яку, за бажанням, може заробити кожен».

Шлях до серця через шлунок

Ще один модний тренд – кулінарія. Останні півтора року інфопростір просто рясніє пропозиціями різноманітних кулінарних та кондитерських майстер-класів, починаючи від виготовлення тортів і тістечок і закінчуючи опануванням азів сироваріння. Пропозиція народжує попит. Тож кулінарний коворкінг може стати чудовим майданчиком для кулінарних фанатів. А також тестовим або експериментальним рестораном для кулінарів-початківців, де вони зможуть тестувати свої гастропроекти та проводити майстер-класи.

Тут обов’язково має бути виробничий цех – із плитами, духовими шафами, столами, кухонним начинням, технікою тощо. Окрім того, хорошою опцією кулінарного коворкінгу може стати кафе, в якому продаватимуться вироби, приготовані гостями.

Стоп, стрес!

У нинішній активний та динамічний час майже кожен відчуває необхідність зняти стрес і напругу. Але не завжди є місце та можливість це зробити. А коворкінг формату Stop stress! став би доречним рятівником. Закриті шумоізольовані зони, в яких можна було б трощити посуд, бити грушу, кричати, стрибати, рвати подушки, кидати дротики чи стріляти з пейнтбольного маркера в зображення шефа. Хіба не мрія?

Також можна облаштувати зону для скелелазіння, простір з масажними кріслами та кімнату тиші, що теж допоможе зняти напругу, відновити сили та повернутися до робочого ритму.

З тваринами вхід дозволено

У Північному парку в Сан-Франциско є коворкінг Citizen Space, в який відвідувачі можуть приходити попрацювати разом зі своїми домашніми улюбленцями. Песики, котики, папужки, хом’ячки та ін. Головне, щоб тварини поводилися пристойно, не залазили на дивани, столи тощо, а якщо нашкодять, то щоб господарі оперативно за ними прибирали.

Такий формат відкритого простору може набути популярності й в Україні. Тому що й у нас є чимало людей, які не можуть повноцінно працювати, якщо поряд не сопе улюблений песик чи не лащиться біля ніг котик.

Стіл + ліжко

Поєднання коворкінгу та хостелу може стати виграшним міксом. Перш за все це дозволить залучити клієнтів з інших міст, які б хотіли вирватися попрацювати з рідних пенат, та не хочуть витрачати кошти на оренду готелю, або ж зустрітися з партнерами/інвесторами в зручному та облаштованому місці чи, зрештою, відвідати цікавий захід, що проходить у коворкінгу.

Також цей формат може бути цікавим і коворкерам, які хочуть працювати та жити в одному місці, щоб не гаяти час на дорогу.

Щоб коворкінг став успішним, потрібно:
- Продумати оригінальну ідею та концепцію простору
- Пропонувати клієнтам комплекс послуг: об’єднати на одному майданчику коворкінг, кафе-кулінарію, конференц-зали тощо
- Обрати гарне місце для його облаштування: зі зручною транспортною доступністю, місцями для паркування
- Залучати до роботи в коворкінгу інвесторів, що буде приваблювати клієнтів-підприємців, стартаперів тощо
- Облаштувати приміщення дорогим, але затребуваним обладнанням. Наприклад, коворкінги з 3D-принтерами, 3D-сканерами, фрезерними верстатами з числовим програмним управлінням тощо приваблюватимуть представників високотехнологічних стартапів, які зазвичай обмежені в бюджеті на закупівлю обладнання для створення моделей та прототипів на одному майданчику

ПРО ДОСВІД

Поліна Башкіна, засновниця коворкінгу «Шить легко»:
«Я мріюяла створити унікальний бренд одягу, якого ще немає на ринку. Який – поки що секрет, але ця ніша також ще незаповнена. Тож записалася на курси крою та шиття, щоб освоїти ази. Провчившись 2,5 місяці, зрозуміла, що все має бути організовано по-іншому. Тому вирішила відкрити власну школу, в якій мені, як учениці, було б приємно займатися. За три дні знайшла чудове атмосферне приміщення на Майдані Незалежності з двоповерховою мансардою. І в березні стартувала моя «школа шиття «Шити легко»! У перші ж дні в мене виникла думка: «А якби ще й коворкінг створити». Я «погуглила» та зрозуміла, що в Україні подібних просторів немає, а в Європі є, і вони успішно функціонують. Отже, така бізнес-модель виграшна. Там година роботи зі швейною машинкою, оверлоком або «розпошивалкою» коштує 7 євро, а в нас – 1,5-2 євро.

Також у нашому коворкінгу можна навчитися шити. Є й Уроки нестандартні уроки. Наприклад, є курси шиття англійською мовою. Також рРобимо акцент на мам – молодих та майбутніх. Спеціально для них розробили кілька курсівпропозицій. «Супермама: шиття», де можна навчитися пошити одяг для малюка (від набору для хрещення до повзунків), «Дитячий одяг» – шиємо все для малечі віком від 2 до 14 років. Є в нас послуги няні та дитячий майданчик. Також розробили й нестандартні унікальні програми: курси з виготовлення літнього взуття, сумок, одягу для пишних пані, для тварин. І, звісно ж, ми організовуємо лекції та семінари з лідерами думки світу моди, творчі майстер-класи, регулярно проводимо акції та даруємо подарунки всім гостям коворкінгу та ученицям.

Як і більшість бізнесів, швейний коворкінг має сезонність. Навесні та восени до курсів шиття є чималий інтерес, особливо якщо робити тематичні курси до свят («Шкільна форма» до 1 вересня, «Карнавальні костюми для дітей» до Нового року тощо). Влітку більшою популярністю користуються короткі програми: майстер-класи, семінари, коворкінг залишається популярним. Оскільки літо – пора відпусток, і у приватних швачок чимало замовлень на цей період, тож їх можна відшивати у нашому коворкінгу.

Найскладніше в цьому бізнесі – ставлення людей, все інше – зрозуміле та прогнозоване. Тому що саме в людських стосунках найбільше «підводних каменів». Якщо врешті вам вдалося знайти надійних людей, щоб разом з ними розвивати бізнес, вважайте, що півсправи вже зроблено.

Тим, хто хоче розвивати коворкінг, рекомендую шукати власну ідею та нішу. Не варто повторювати те, що вже хтось втілив у життя. Це щонайменше нецікаво».