UKRU

Бізнес-публікації

5 травня 2016

Райффайзен Банк Аваль провів чергові бізнес-семінари для клієнтів малого та мікробізнесу.


Райффайзен Банк Аваль провів у Рівному та Житомирі чергові семінари для клієнтів сегменту малого та мікробізнесу в рамках проекту «Академія бізнесу».
«Академія бізнесу» від Райффайзен Банку Аваль спрямовує свою діяльність на надання інформаційної та консультаційної підтримки клієнтам, розширення їхніх можливостей щодо доступу до найкращих світових та вітчизняних практик ведення бізнесу, пошуку нових інструментів для підвищення ефективності.

«Оптимізація оборотного капіталу: управління дебіторською та кредиторською заборгованістю та товаро-матеріальними запасами» – такою була тема бізнес-зустрічі у Житомирі. Тему «Оптимізація власного бізнесу – прийняття фінансових рішень» було розглянуто під час бізнес-семінару в Рівному. Як завжди, учасниками цих семінарів стали не лише клієнти Райффайзен Банку Аваль.

Керівники, власники та бухгалтери підприємств обговорювали наявні для бізнесу виклики, ділилися досвідом, брали участь у дискусіях.

Провели бізнес-семінари співробітники Райффайзен Банку Аваль, які пройшли відповідну підготовку у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) та мають багаторічний досвід співпраці з клієнтами малого та мікробізнесу: у Житомирі – Оксана Ященко та Ганна Подзерей, у Рівному – Марина Судейко та Віктор Хомицький.

У Рівному «Академія бізнесу» відбулася вдруге. Беручи до уваги схвальні та вдячні відгуки учасників, банкіри вирішили проводити зустрічі з клієнтами Рівненщини частіше. Гість цього семінару – Олег Левінський, – власник сільськогосподарського підприємства «Світанок – Гарант», який є клієнтом банку з 2012 року, зазначив: «Останнім часом намагаюсь відвідувати тренінги та семінари з різним тем та напрямків; приймаю всі запрошення від партнерів та консалтингових компаній. Сьогодні це дійсно потрібно керівникам, які прагнуть розвитку та удосконалення, бо від цього залежить майбутнє бізнесу. Райффайзен Банк Аваль запросив мене вперше. Спочатку був здивований, що отримав запрошення на бізнес-семінар саме від банку, але відвідав та не шкодую. В інститутах нас вчили здебільшого бути виконавцями, а сьогодні умови ринку вимагають гнучкості та оперативності. Тому тема зустрічі – прийняття рішень – актуальна для кожного бізнесмена. Бажаю Райффайзен Банку Аваль і надалі робити такі приємні та корисні сюрпризи для своїх клієнтів. Це важливо та необхідно».

На Житомирщині бізнес-семінар проходив утретє, та, незважаючи на передсвяткові дні Великодня, зібрав велику кількість бажаючих узяти в ньому участь. «Тема семінару – дебіторська та кредиторська заборгованість та управління товарно-матеріальними запасами – ніколи не втратить своєї важливості та нагальності», — переконана Лоліта Меденцій, головний бухгалтер ТОВ «Продторг», що займається оптовою торгівлею деревиною та пиломатеріалами. Вона також поділилася своїми враженнями від семінару: «Відверто кажучи, була впевнена, що зустріч носитиме зовсім інший характер. Очікувала на презентацію нових банківських послуг, обговорення умов співпраці та взаємодії. М’яко кажучи, була здивована, коли зрозуміла, що йтиметься не про кредитування, обслуговування тощо. Я отримала інший погляд на добре знайомі речі, корисні поради від співробітників банку та інших учасників – бізнесменів. Цікаві дискусії, свіжі ідеї та успішний досвід. Я переконана у тому, що час було проведено недаремно. Буду чекати на наступне запрошення, із задоволенням радитиму цей захід своїм колегам, партнерам і своєму керівництву».

Програму бізнес-семінарів для клієнтів малого та мікробізнесу Райффайзен Банк Аваль планує розвивати та запроваджувати і надалі.

Графік проведення заходів на поточний квартал можна переглянути на сайті банку.

Успіх наших клієнтів – наш успіх!