UKRU

Бізнес-публікації

26 грудня 2013

Історія Orbit


Про історію виникнення та повернення на ринок знаменитого бренду читайте нижче

Всі знають жувальну гумку Orbit . Однак , далеко не всі знають , що з'явилася вона завдяки Другій світовій війні. Після того , як США вступило в Другу світову війну , практично все виробництво Америки було направлено на військові потреби. Компанія Wrigley Company , яка вже тоді була однією з кращих у виробництві жувальної гумки , теж не залишилася осторонь. І такі знайомі нам види жуйки, як Juicy Fruit , Wrigley і Doublemint спочатку почали виготовлятися для військових.

Всіх інших компанія була не в змозі забезпечити своєю продукцією, так як була нестача сировини. Підвищити обсяги виробництва можна було, тільки пожертвувавши якістю - але на таке Wrigley Компанія не могла піти. Так керівництво компанії знайшло непоганий вихід з цієї ситуації - вони просто створили ще один бренд, під назвою Orbit.

У виготовленні нової жувальної гумки Orbit застосовували сировину меншої якості в порівнянні з іншими брендами Wrigley Company. Наприклад , одним з основних компонентів Orbit був кукурудзяний сироп. Також при виробництві жуйки досить у великих обсягах використовувався цукор, тому такий продукт був шкідливий для здоров'я, а зокрема для зубів.

Незважаючи на всі ці нюанси, Wrigley Компанія ніколи не приховувала від споживачів правду про виготовлення жуйки. Тоді Orbit позиціонувався як тимчасовий замінник більш якісного продукту. Тему війни Wrigley Компанія також активно використовувала у своїх рекламних кампаніях. Так, існувала реклама, слоган якої був «Пам'ятайте про них, адже вони скоро повернуться».

По завершенню військових дій, виробництво Orbit було припинено. Тоді було вирішено, що назавжди. Однак, на цьому історія жуйки Orbit не закінчилася. У 70 -х роках минулого століття відбулося повернення бренду Orbit . Колишній зв'язок цього бренду з війною (що, погодьтеся, викликає далеко не позитивні емоції) вже призабули, і він почав сприйматися споживачами по- новому.

Причому запуск бренду, що повернувся стався, спочатку відбувся в Німеччині, через деякий час у Великобританії. Новий Orbit вже був повністю з інших компонентів і якісної сировини. Жуйка швидко завоювала любов і довіру споживачів , і зараз в праві називатися одним з найкращих продуктів даного типу в багатьох країнах світу.

За матеріалами businessidei.com