UKRU

Бізнес-публікації

18 листопада 2013

Скільки коштує створити сайт компанії в Інтернеті

Сьогодні Інтернет стає основним інформаційним каналом для значної частини жителів України. За даними дослідницької компанії In Mind, щомісячна аудиторія українського сегментe мережі Інтернет становить 12900000 регулярних користувачів.


Все більше українців воліють купувати товари та послуги онлайн. Відповідно, все більше компаній представляють себе в Інтернеті і борються за частину своїх клієнтів в онлайн -просторі.
Як же визначитися зі способом створення свого сайту? Як його зробити ефективним для ведення свого бізнесу? Як залучити побільше клієнтів ? Пропонуємо вашій увазі огляд всіх можливих і найпоширеніших способів створення і просування сайту в Інтернеті :

Найняти програміста
Для цього вам потрібно знайти фахівця фрілансера , якщо ви в цьому розбираєтеся , платити йому зарплату і забезпечувати його роботою по завершенні створення сайту.
Вартість роботи фрілансера -програміста може коливатися в межах від 500 до 15 тис. грн.

Створення сайту в веб -студії
Це, напевно, найдорожчий, ресурсо - і трудомісткий спосіб. Звертаючись у веб -студію із запитом про створення сайту, ви повинні бути готові до наступних "випробувань":
- Вибрати одну професійну студію з тисячі присутніх на ринку;
- У вас має бути вже сформоване чітке бачення свого сайту, його структури, наповнення, функціональності. Інакше вам доведеться постійно переробляти технічне завдання (ТЗ) зі студією , що затягує процес розробки на довго;
- Час розробки сайту під ваші вимоги займає від 3- х до 6 -ти місяців при готовому затвердженому ТЗ і відсутності форс -мажорів з боку підрядника;
- Вартість розробки сайту починається від 300 у.о. і до безкінечності залежно від вашої фантазії і побажань до сайту;
- Після створення сайту вам необхідно буде розкрутити його серед великої кількості подібних в Інтернеті і привернути увагу відвідувачів, а це вимагає значних фінансових вкладень як в пошукову оптимізацію , так і в безпосередньо в рекламу.
Але незважаючи на це, у зверненні до веб-студії є й ряд переваг. Зовнішні розробники, як майстри з індивідуального пошиття, зможуть зробити сайт конкретно під вас, враховуючи будь-які ваші побажання. У майбутньому вони зможуть доопрацювати його або змінити згідно до ваших потреб, але це за додаткову плату. Найчастіше хороша веб-студія зможе запропонувати вам оптимальне рішення для створення сайту, щоб зробити його зручним і функціональним.
Якщо ви хочете сайт з унікальними функціональними можливостями або плануєте створити портал чи якісний іміджевий проект, то веб студія - це те, що вам треба.

Середня вартість послуг веб-студій:
- Створення сайту-візитки - від 300 до 6000-7000 грн
- Створення інтернет-магазину - від 8000 грн
- Наповнення сайту контентом і/або товарами - від 150 до 4200 грн
- Копірайтинг (написання статей, текстів і іншої інформації для сайту) - від 200 до 6500 грн
- Просування (SEO, інтернет-реклама і т.п.) - від 1000 грн на день
- Сайт "під ключ" - від 20 000 грн
- Дизайн і проектування
- Підбір і підключення функціональних модулів
- Роботи з SEO-просування і підключення відповідних модулів
- Наповнення
- Підключення внутрішніх систем обліку та управління (CRM, системи оплати і т.п.)

Створити сайт самостійно на готовій платформі Бітрікс, WordPress, Joomla і т.д.
Цей варіант підходить для тих, хто або вже добре володіє будь-якою з платформ, або любить самостійно розібратися в платформі. На що, відповідно, потрібен час і, знову ж, свої капіталовкладення (тобто власна праця).
Вартість даного варіанту створення сайту або інтернет-магазину буде складатися з :
- Покупки дистрибутива обраної платформи;
- Оплати хостингу;
- Покупки індивідуальних варіантів шаблонів сайту;
- Додаткового бюджету на інтернет-рекламу і просування в пошукових системах.

Створити сайт на готовому майданчику в Інтернеті - Prom.ua, All- biz.info, Ukrbiznes.com
Найпростішим і зручним, на наш погляд, способом є створення сайту на вже працюючому інтернет- майданчику, що пропонує так званий "конструктор" зі створення сайтів та інтернет-магазинів. Такі портали як Prom.ua і All-biz.info пропонують вже готовий механізм, який не вимагає особливих тимчасових і грошових витрат. Витративши пару годин, заповнивши форму реєстрації та додавши інформацію про свою компанію, товари/послуги та контакти, ви отримаєте повноцінний сайт з широкими можливостями, у тому числі і функціями інтернет-магазину. Ваш сайт стає відразу ж доступним в мережі і автоматично починає індексуватися пошуковими системами. А ваші товари одночасно публікуються в каталозі торговельного майданчика, який щодня відвідують сотні тисяч потенційних покупців.
Таким чином , менш ніж за один робочий тиждень ви можете створити повноцінний інтернет -магазин і сайт компанії, залучити реальних клієнтів і партнерів та почати продавати.
Крім цього, інтернет-портали такого роду вже досить популярні і користуються популярністю, тому цільові відвідувачі вам забезпечені з першого дня існування вашого сайту.
Крім широких рекламних можливостей на самих порталах, є можливість розміщення контекстної реклами. Так, Prom.ua надає своїм клієнтам послуги з організації рекламних кампаній як в Google AdWords, так і Яндекс.Директ, будучи сертифікованим партнером обох пошукових систем.
Платні пакети на торгових майданчиках зазвичай являють собою розширений набір додаткових функціональних можливостей та рекламні послуги на самому порталі. Серед них: підвищення позиції інтернет -магазину і товару в каталозі торговельного майданчика, поява на головній сторінці порталу, великі дизайнерські й функціональні можливості: від додавання більшої кількості товарів до відображення в кількох розділах сайту. При цьому є сенс все ж зазначити, що подібний пакет послуг коштуватиме від 5 до 10 разів менше, ніж самостійне створення і просування сайту.

Розміщення оголошення на всіх безкоштовних дошках оголошень - board.ua, slando.ua і т.д.
Цей спосіб допоможе вам проінформувати ринок про себе і навіть залучити клієнтів, але не замінить вам наявність власного сайту компанії.

За матеріалами delo.ua