UKRU

Бізнес-публікації

17 жовтня 2013

Способи заробітку на безкоштовному сервісі в Інтернеті


Перебуваючи в мережі  Інтернет, люди хочуть платити тільки в Інтернет магазинах , бо знають , що отримають за це бажаний товар . Користуючись послугами всіх інших сервісів , розлучатися з грошима досить важко, тим більше , що майже для всього можна знайти безкоштовний аналог.

 Але навіть якщо ви є творцем будь-якого безкоштовного продукту в мережі, ви все ж можете на цьому заробити. Як це зробити? Пропонуємо вам кілька варіантів.

1. Підтримка меценатів.
Дані, одержані за допомогою вашого сервісу, з користю для себе можуть використовувати деякі великі компанії або навіть уряд. В обмін на цю інформацію ви можете попросити у них спонсорувати ваш проект. Навіть якщо створений вами сервіс не представляє ніякого інтересу для організацій і уряду, ви можете стати учасником будь-якої партнерської програми, яка має одну тематику з вашим проектом. Далі ви просто перетворюєте своїх відвідувачів у потенційних клієнтів для ваших партнерів.


2. Ідея від Gillette.
Всім відома компанія Gillette, і напевно багато хто помічав, що станки для гоління цієї компанії коштують трохи дешевше, ніж їх реальна вартість. Але компанія від цього анітрохи не програє, а швидше навпаки. Основний дохід (і чималий ) вони отримують від продажів змінних лез. Без лез станки не принесуть ніякої користі. Використати цю ідею можна і в середовищі Інтернет - наприклад, створення безкоштовного редактора зображень або текстів саме по собі ніякого доходу не принесе, а от платне збереження готових документів на свій комп'ютер - принесе. Як варіант - брати плату за установку програми для смартфонів, через яку можна отримати доступ до цих файлів.

3. Плата за перевищення ліміту.
Надавайте можливість використовувати продукт абсолютно безкоштовно, але до пори до часу. Як тільки клієнт перевищить ліміт безкоштовного використання сервісу – попросіть у нього за це оплату.

4 . Використання « приманки ».
Просувайте відразу декілька продуктів , що знаходяться в одному сегменті. Один хай використовують безкоштовно, а за інший вже доведеться заплатити. Наприклад, фінансова організація надає на своєму сайті котируватися акціями абсолютно безкоштовно, а щоб скачати інформацію про різних сегментах ринків, потрібно заплатити.

5. Продаж бази користувачів.
Щоб мати по- справжньому величезну базу користувачів , звичайно, потрібно створити сервіс - хіт. Однак, якщо вам це вдасться, ви зможете запропонувати її одній з таких великих організацій, як Google або Microsoft, купити у вас дану  базу,  яку вони зможуть використовувати у своїх цілях, наприклад для просування своїх продуктів.

За матеріалами businessidei.com