UKRU

Бізнес-публікації

14 жовтня 2013

5 простих правил підвищення онлайн-продажів


Ваш онлайн бізнес залежить від вашого експерта з продажу та самих методик продажів. Простіше кажучи, чим краще ви вмієте продавати ваш продукт, тим більше грошей ви будете заробляти.


Перша і головна причина того, чому люди сумніваються в купівлі того чи іншого товару - це те, що вони бояться зробити помилку. І чим вище ціна, тим більший страх зробити вирішальний крок. Ваша стратегія повинна бути побудована таким чином, щоб ваші потенційні клієнти відчували, що купити ваш товар або скористатися послугою - не є помилкою. Переконання клієнтів у тому, що вони здійснюють правильні дії - вірний шлях до збільшення онлайн-продажів в геометричній прогресії. Ось п'ять перевірених часом методів для збільшення продажі в мережі Інтернет.

1. «Ви залишитеся задоволені або ми повернемо ваші гроші назад!».

Подібні слогани часто використовуються і при онлайн, і при оффлайн продажах. І це дійсно працює. Така фраза діє просто гіпнотично на тих, хто завжди з великими труднощами розлучається з заробленими грошима, навіть на купівлю необхідної речі.

2. «Мені це подобається - і я вважаю, що кожен повинен мати таку річ!».

Відгуки самі по собі завжди є дуже потужним інструментом підвищення продажів. Навіть ті люди, які не люблять здійснювати покупки, завжди слухають тих, хто придбав певний товар і залишився ним дуже задоволений. Це є потужним стимулом до покупки. Люди будуть купувати ваш товар тільки тому що всі їх друзі та родичі вже мають його, і захоплюються ним настільки, щоб радити іншим. Використовуйте схильність людей до «масового інстинкту» на свою користь.

3. Сила відео.

Відео презентації вашого товару, розміщені на сайті, справляють відмінний ефект. Якщо потенційний клієнт знаходиться в стані роздумування про купівлю, то проглянутий ним такий ролик підвищить його впевненість. Знімайте коротке відео, говоріть тільки по суті і не більше 3-4-х хвилин.

4. Неграмотність - «вбивця».

На друкарські помилки сайту ви повинні полювати і безжально їх знищувати. Корегуйте текстову частину вашого сайту «від і до». Навіть якщо ви навмисне писали його в розмовному стилі, там не повинно бути місця орфографічним і граматичним помилкам. Вони справляють враження недбало і нашвидкуруч створеного сайту, а це позначиться на продажах тільки в негативну сторону. Багато людей будуть йти з такого сайту і здійснювати покупки у конкурентів тільки тому, що вони мають більш презентабельний вигляд сайту.

5. Користь соціальних мереж.

Пов'язати свій сайт з однією або кількома соціальними мережами - ефективна ідея. Побачивши на вашому сайті такі знайомі іконки Facebook, Twitter і LinkedIn, відвідувачі відчують приязнь до вашого сайту. Вони будуть приходити знову і знову, щоб здійснювати покупки саме у вас.

Ці п'ять правил досить прості, але дуже ефективні. Їх використання послужить вам гарну службу, особливо якщо ви новачок в маркетингу і продажах.

За матеріалами businessidei.com