UKRU

Бізнес-публікації

9 жовтня 2013

Гальма особистісного росту

Особистісне зростання - це не кінцевий пункт людських прагнень , це скоріше спосіб життя , в якому повинні жити всі успішні та впевнені у собі люди. Розвиваючи в собі кращі якості , людина залишається сама собою, але в той же час відкриває в собі нові можливості. Однак шлях , по якому ми йдемо , бажаючи стати краще , не простий. Зустрічаються перешкоди , які можуть уповільнювати розвиток нових якостей.

«Гальма» особистісного зростання:

1 . Зволікання
Ви ніколи не замислювалися про те , що іноді ви занадто багато думаєте ? Як би безглуздо це не звучало , але це так. Мається на увазі не якість розумового процесу , а сам час, протягом якого ми розмірковуємо. Ми думаємо про те , « а що буде , якщо ... » , «а раптом трапиться то ...» . Замість того, щоб діяти в потрібному напрямку , ми часто надмірно багато аналізуємо і прораховуємо . Адже просто потрібно зробити один крок , після якого вже буде легше зробити другий , третій і так далі.

2 . Звинувачення
Ще одна серйозна перепона , яка часто заважає людям в особистісному зростанні , це постійне звинувачення у своїх невдачах інших людей і випадкових обставин, тільки не себе.  Люди , які не зуміли досягти успіху , завжди мають цілий список так званих « відмазок» - чому вони не досягли того чи іншого . Набагато простіше знайти причину своїх невдач в зовнішніх обставинах , а не в самому собі.

Насправді, кожна людина знаходиться там , де вона хоче бути. Ніхто і ніщо не може змусити нас відчувати себе нещасним або бідним. Тільки , якщо ми самі того не захочемо. Як тільки ви перестанете звинувачувати у своїх нещастях все навколо і візьмете на себе відповідальність за своє життя – воно кардинально зміниться. Ви зрозумієте , що головний керманич вашого життя - тільки ви сам . Це додасть вам нової позитивної енергії та нових прагнень до майбутніх звершень .

3 . Виправдання
Бажання виправдовуватися вже саме по собі говорить про те , що ми вважаємо себе в чомусь винними. Але ж якщо людина робить все , що в її силах , то за що їй виправдовуватися ? Пошук не причин невдач , а нових можливостей – ось шлях до особистісного успіху. Усередині нас завжди є приховане джерело нових здібностей і можливостей , потрібно тільки його відчути і відкрити , відкинувши всі страхи і невпевненості. Забудьте фразу « Що я можу з цим вдіяти ? » І застосовуйте тільки «Як я можу це зробити? ».

За матеріалами businessidei.com