UKRU

Бізнес-публікації

24 вересня 2013

Оформлення ділового кабінету

Кабінет оформляється по-діловому просто , хоча кожен елемент оформлення ретельно відбирається. Кожен елемент в оформленні несе певне навантаження.

Перш за все, діловий стиль передбачає вибір кольору , в якому буде зроблено інтер'єр. Вибір кольору залежить від розміру приміщення, поверху, освітленості і навіть того , що видно за вікном.

Для кабінетів на нижніх поверхах , тобто для умов низької освітленості , переважніше кольори, що створюють ілюзію сонця , - кремовий , жовтий і градація відтінків між ними. Білого кольору в чистому вигляді потрібно уникати , але всі відтінки білого ( крім відтінків холодного спектру) дозволені.

Для кабінетів з гарним освітленням підійдуть практично всі ненасичені пастельні тони , а також блакитний і зелений. З пастельного ряду потрібно виключити лише рожевий колір , він несумісний з діловим офісом.

Для невеликих кабінетів підходять ті, що їх візуально розширюють, тобто теплі кольори , для занадто великих – неяскраві тони, але цьому більше сприяє візуальне розділення простору ( меблі, перегородки, великі світильники). Стіни, як правило, краще оформляти в однотонній гамі або ж за допомогою фігурної штукатурки (вона часто дає вкраплення кольорів). Також підходить оформлення під камінь або цегли (тільки для світлих і великих приміщень ) і під дерево ( для невеликих ). Меблі вибираються відповідно до загального тону приміщення.

Красиве поєднання отримують при поєднанні білих та чорних меблів, якщо обрана кремово -жовта гамма кабінету. Для холодних тонів найкраще підійде мебель кольору натурального дерева або світла теплих відтінків. У великих кабінетах допустимі меблі темного кольору , доповненні скляними деталями.

За метеріалами businessidei.com