UKRU

Бізнес-публікації

20 вересня 2013

Як втілити ідеї в життя?

Дуже часто в нашу голову приходять ідеї для бізнесу, але ми їх не встигаємо втілювати в життя. Зазвичай думок настільки багато , що не знаєш, за що спочатку взятися. У підсумку , весь потік цікавих ідей йде в нікуди і нічого не відбувається нового у Вашому житті.

З'являється логічне запитання : як встигнути втілити в життя всі цікаві ідеї та думки? А відповідь дуже проста: Ніяк! Просто неможливо зробити все і відразу , точно так само неможливо, як і заробити всі гроші в світі. Для Вас складено шість кроків, які допоможуть втілити ідеї в реальність.

1 . Записуйте кожну свою ідею на папір

Дуже важливо, щоб Ваші ідеї та думки з часом не забувалися, тому записуйте їх на окремих аркушах паперу. Чудовим варіантом буде, якщо заздалегідь підготувати конверт або папку з чистими аркушами, на які будуть записані всі ідеї і складені разом. З конверта або папки ідеї нікуди не дінуться і не забудуться . Також, можна скористатися комп'ютером і , наприклад , створити окрему папку, а кожну ідею записувати в окремий файл.

2 . Визначте чи є можливість для реалізації ідеї

Після того , як Ви записали свою думку, потрібно подумати яким чином її найкраще втілити в життя. Необхідно провести повний аналіз ресурсів , потрібних для реалізації , а також виділити ті ресурси, які вже є. Ресурси - це не тільки грошові кошти, це і майно, і час, і персонал і т.п.

3 . Будуйте стратегію майбутнього

Якщо не виконувати цей пункт навіть найкраща і геніальна ідея може виявитися марною тратою часу , сил і засобів. Може вийти так , що ідея буде ідеальною для найближчої пари місяців , а в майбутньому не буде в ній ніякої необхідності . Для того щоб даремно не витрачати свої сили , спочатку подумайте чи є майбутнє у Вашої ідеї ?

4 . Розподіляйте рутинну роботу

Для того щоб не забувати для чого Ви займаєтеся проектом , необхідно не забувати про саму суть ідеї. Дуже поширені випадки , що людина починає займатися якоюсь монотонною і рутинною роботою, повністю занурюючись у неї, і поступово вмирає відмінна ідея, у якої могло бути відмінне майбутнє. Безумовно, величезна кількість технічних дрібниць дуже важлива для якісної реалізації ідеї, але при цьому головне щоб вони не перекривали саму ідею . Тому Вам потрібно навчитися делегувати певну монотонну роботу , яка важлива при реалізації ідеї , іншим людям.

5 . Складайте план на день

Якщо у Вашому плані на день буде присутній хоча б 1-2 пункту , пов'язаних з виконанням дій по новій ідеї , то її реалізація не змусить себе чекати. Але важливо , щоб ці пункти були не просто присутні, але й виконувалися - саме тоді Ви зможете досягти мети.

6 . Не забувайте про « ідейний » конверт

Періодично переглядайте свої думки та ідеї. Цілком можливо , що для реалізації деяких ідей вже з'явилися необхідні ресурси , і можна приступати до виконання . А деякі ідеї можуть і зовсім втратити свою актуальність , тому їм буде не місце в конверті. Застарілі ідеї найкраще викидати, щоб звільнити місце для нових і свіжих ідей. А поки Ви дивитеся на свої старі ідеї , може прийти якась нова думка , що дозволяє поліпшити або доповнити одну з вже готових ідей. Обов'язково запишіть її !

За матеріалами businessidei.com