UKRU

Бізнес-публікації

17 вересня 2013

Куди можна інвестувати 5 доларів?

У багатьох людей відкриття свого бізнесу асоціюється з вкладенням великої суми грошей . Саме через це значна кількість потенційно успішних справ так і не були розпочаті. Але чи можна почати бізнес вкладаючи незначну суму грошей , наприклад , 5 доларів ?

Звичайно . Навіть маючи всього 5 доларів , можна їх вкласти так , щоб отримувати прибуток. Пропонуємо вам кілька варіантів вигідного вкладення.

1. Буденні потреби

У Стенфордському Університеті студентам якось дали таку задачу: «Уявіть , що у вас є 5 доларів і всього 2 години, протягом яких ви повинні зробити з цієї суми максимальний прибуток. Куди ви будете інвестувати ? »

Студентів розбили на 14 груп , і кожній було дано тиждень на роздуми про те , куди вкласти ці гроші , а також і конверт із заповітними 5-ма доларами.

Найбільш поширеними пропозиціями серед студентів було миття автомобіля або продаж лимонаду , витративши 5 доларів на купівлю вихідних матеріалів . Це варіант для тих , хто хоче заробити зайві пару доларів за 2 години. Однак , більшість студентів Стенфорда все ж міркують глобальніше .

Після тижня , коли групи виконали своє завдання , почалося спільне обговорення знайдених рішень. Виявляється, способи заробітку можна знайти просто в нашому повсякденному житті . Хтось запропонував заробити на проблемі довгих черг в ресторани вечорами у вихідні . Кожен з групи студентів резервував столики в різних ресторанах, і перепродував їх тим, хто не хотів довго чекати своєї черги.

Інша група заробила на накачуванні велосипедних шин. Вони встановили стенд в університетському корпусі , що повідомляє про можливість перевірити тиск своїх шин безкоштовно . Якщо шини потребували підкачування , за цю процедуру студенти брали з велосипедистів по 1 долару . Після перших клієнтів , студенти зрозуміли , наскільки велосипедисти їм вдячні . І стали просити за підкачування НЕ встановлену суму в 1 долар , а просто будь-яку суму в подяку за допомогу. І їхні доходи зросли ще більше.

Кожен з проектів груп студентів приніс їм по кілька сотень доларів. Головне , що винесли студенти з цього досвіду - це те , що можна знайти спосіб заробити там , де ніхто б і не міг подумати .

2. Акції великих компаній

Перше , що потрібно зробити , це скласти річний бюджет . Складаючи список ваших джерел доходів і витрат , будьте повністю реалістичні.

Наступним кроком буде коригування вашого бюджету таким чином , щоб доходи і витрати вписувалися у ваші плани на майбутнє. Приведіть у повний порядок свої розрахункові та ощадні рахунки. Після цього ви можете без тіні сумніву взяти 5 доларів зі свого бюджету та інвестувати їх у будь-яку справу .

Один із способів інвестувати 5 доларів - придбати акції будь-якої компанії, яка приносить високий дохід своїм власникам . Придбавши акції , наприклад компанії IBM (нехай навіть і в розмірі 5-ти доларів), ви вже будете володіти частинкою IBM - величезної корпорації . Інвестиції - завжди ризик , але можна себе трохи убезпечити від нього. Просто придбайте акції різних компаній у різних сферах діяльності.

3. Мобільні додатки

Навчіться програмувати мобільні додатки і створіть справжній потенційний хіт . Зробіть для нього рекламу , витративши 5 доларів. Цих грошей вистачить приблизно на 1000 показів . Навіть за цей час програми можуть почати скачувати. Як наслідок - ви отримаєте прибуток.

4. Чашка кави

Купуйте чашку кави за 5 доларів. Сядьте в кафе і протягом пари годин подумайте про те, де взяти суму грошей, яку дійсно можна вкласти в прибуткову справу.

За матеріалами businessidei.com