UKRU

Бізнес-публікації

12 вересня 2013

Успіх - швидкість прийняття рішень


Для того щоб побудувати свій варіант майбутнього , досягти успіху в бізнесі , досягти будь-яких поставлених цілей у житті необхідно скоротити до мінімуму час втілення в життя Ваших рішень .

Кожен місяць , день і навіть годину , на яку Ви відкладаєте реалізацію свого рішення - це абсолютно втрачений для Вас час, який ви вже ніколи не повернете.

Це час, за який інші люди просуваються до своїх цілей , залишаючи Вас позаду , нав'язуючи Вам чужий варіант майбутнього.

У Вашому майбутньому , як і скрізь в природі немає абсолютної порожнечі . Якщо Ви не наповните її своїми цілями , вчинками , реалізованими рішеннями , своїм бізнесом - там обов'язково будуть присутні матеріалізовані моделі майбутнього , створеного іншими людьми.

В такому випадку Ви обов'язково будете жити по написаному Вами сценарієм , втілювати в життя чужі мрії та ідеї. Те , що не робите Ви - зроблять за Вас інші .

Час нікого не чекає , і ніколи чекати не буде. Просто одні люди використовують час для досягнення своїх цілей , а інші просто його втрачають . І в бізнесі це дуже актуально.

Успішний бізнесмен не відкладає на завтра , на тиждень , на місяць. Він діє зараз і сьогодні. І навпаки. В результаті завжди виграє той , хто зумів раніше реалізувати своє рішення.

Як приклад згадайте хоча б металопластикові вікна або очищену питну воду. Якийсь час все це здавалося непотрібними і дорогими технологічними новинками. Результати дій людей, які взялися за втілення цих ж ідей у ​​життя , не чекаючи поки це стане всім зрозумілим і повсякденним - ми бачимо щодня.

Аналогічна ситуація зараз в Інтернеті. Ще пару років тому сайтів і продажів в мережі було в рази менше ніж зараз. Через пару років створення бізнесу в мережі без значних вкладень буде вже неможливо.

Поки Ви прораховуєте і відтягуєте активні дії - інші вже просувають свій бізнес в цьому напрямку.
Потрібно реалізовувати свої рішення швидко. При бажанні будь-який процес можна розтягнути на пару років , а можна завершити , наприклад , за пару місяців.

Затягування з активними діями - ось основна помилка підприємців. Дотого ж  не тільки початківців . Це одна з причин, чому близько 80 % нових бізнесів розоряються в перші роки після створення .

Потрібно проявляти активність , докладати максимум сил і зусиль , щоб не упустити шанс , який є у Вас сьогодні. Проста арифметика підкаже Вам , що в бізнесі виграє той , хто  здійснює за одиницю часу більше дій , спрямованих на просування до мети.

Тут доречне порівняння з ураженням цілі з автоматичної зброї і з пістолета , одиночними пострілами .
При всіх інших рівних умовах більше шансів у стрільця , що виробляє більше пострілів в одиницю часу. Шансів створити успішний бізнес завжди більше у того , хто реалізує свої рішення без відстрочок, не затягуючи " прицілювання " на місяці й роки .За матеріалами businessidei.com