UKRU

Бізнес-публікації

11 вересня 2013

Рада затвердила спрощення реєстрації платників ПДВ

Прийнятий закон вносить зміни в порядок подачі заяви про добровільну реєстрацію платника ПДВ та вибір спрощеної системи оподаткування.

Парламент ухвалив Закон , розроблений Міністерством фінансів , про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків . Він покликаний спростити , прискорити і здешевити процес відкриття бізнесу.
Закон вносить зміни до порядку подання заяви про добровільну реєстрацію платника податку на додану вартість і заяви про обрання спрощеної системи оподаткування.
Він передбачає можливість подання заяви про реєстрацію платника ПДВ або обрання спрощеної системи оподаткування державному реєстратору як додатки до реєстраційної картки , що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.
Відсканована копія заяви передається державним реєстратором до органів податкової служби одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізособи - підприємця.
Подача заяви в електронній формі можлива за умови реєстрації цифрового підпису.
За закон про внесення змін до закону про держреєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців проголосували в 356 народних депутатів з 408 зареєстрованих.

За метеріалами delo.ua