UKRU

Бізнес-публікації

9 вересня 2013

Як зробити блог популярним


Зараз ведення блогів стало настільки простим у використанні , що стати успішним блогером може абсолютно кожен . Однак , щоб домогтися успіху у цій справі, атакувати своїх читачів рекламними постами мало. Потрібно ще створювати цікавий контент , про який читачі захочуть розповісти іншим.

 


Багато хто вважає , що блогерство це просто метод дешевої самореклами , однак це далеко не так. Особиста думка блогера про ті чи інші речі завжди цікавить його аудиторію , однак якщо писати виключно про себе , то навряд чи ви досягнете більшого успіху в цій справі . У першу чергу , блогери повинні пропонувати своїм читачам щось корисне і цінне. Якщо ви поставили перед собою мету - стати відомим блогером , дотримуйтесь таких порад :

1 . У вашого блога повинна бути мета , якій завжди потрібно слідувати.
Ви повинні не просто добре розбиратися в темі свого блогу , а бути практично експертом в ній. Ваші повідомлення повинні бути інформативні і корисні настільки , щоб люди захотіли поділитися ними з іншими людьми в соціальних мережах.

2 . Геть нудьгу !
Не ставте сухі і прісні повідомлення , додавайте в них свою індивідуальність . Одна з ваших цілей - викликати неоднозначну реакцію читачів. Якщо навколо ваших постів виникають дискусії - це дуже добре , це значить , що ви - цікаві.

3 . Інформація має бути актуальна.
Актуальність - це, крім корисності , ще одна з найголовніших якостей, якою мають володіти ваші повідомлення. Не допускайте «старіння» свого блогу. Пишіть про те , що важливо для читачів тут і зараз, а не роздумуйте над кожним постом по кілька днів .

4 . Пости повинні з'являтися регулярно.
Кожен успішний блогер повинен бути послідовний. Читачі чекають від вас важливої ​​інформації - і ви повинні їм її надавати , і не важливо , розміщуєте ви повідомлення 1 раз на годину , на день або на тиждень. Але робити це потрібно регулярно.

5 . Залежно від мети повідомлення , міняйте його формат.
У багатьох блогерів простежується тенденція використовувати один формат своїх повідомлень. Так , для читачів блогер повинен бути індивідуальним і впізнаваним , однак кому сподобається одноманітність ? Іноді пишіть повідомлення у формі невеликих порад , іноді висловлюйте свою думку.

6 . Лаконічність - хороший друг блогера.
Говорячи про якісний контент, не можна сказати, що він занадто довгий або занадто короткий. Якісний контент повинен бути правильних розмірів , і ніяк інакше. Щоб ваші пости було легше репостити , їх назви робіть не довше , ніж 120 символів . А правильний розмір самих постів визначити складно , багато що залежить від обраної теми та мети . Головне – цікавий контент. Якщо ви самі засинаєте , перечитуючи свої повідомлення в блозі, то і читач , швидше за все , позіхне при першому перегляді.

7 . Публікація має здійснюватися частіше у робочі дні.
Ставлячи перед собою мету залучення читачів до свого блогу, і як наслідок , завоювання більш великої аудиторії , логічно буде розміщувати повідомлення в блозі в ті дні , коли люди частіше і довше сидять в Інтернеті . Це , як правило, будні дні. У вихідні люди відпочивають від « сидіння» за комп'ютером.

8 . Отримуйте користь з соціальних мереж по максимуму.
Щоб люди ділилися вашими постами на своїх сторінках у соціальних мережах , в першу чергу ви повинні надати їм таку можливість. Додайте в своєму блозі кнопки всіх можливих соціальних мереж - Facebook , Twitter , Google+ , Вконтакте - і вигода від цього не змусить себе чекати.

9 . Створюючи назву повідомлення , орієнтуйтеся на пошукові системи.
Ключові слова вашого посту ( ті , які і визначають пошукові машини) повинні бути у назві якомога раніше. Приклад « Вибір теми для власного сайту: основні принципи та корисні поради» набагато ефективніший для пошуковиків , ніж «Основні принципи та корисні поради вибору теми для власного сайту». Тут ключові слова - тема для власного сайту - і в першому випадку вони з'являються раніше .

10 . Не забувайте про візуальну привабливість блогу.
Звертали увагу , що в соціальних мережах люди частіше коментують і роблять репости тим повідомленням, які містять графічний елемент ? Зробіть таким ж  своїм блог: розміщуйте багато фотографій , картинок , відеозаписів.

За матеріалами businessidei.com