UKRU

Бізнес-публікації

14 серпня 2013

Райффайзен Банк Аваль привітав 20-тисячного клієнта


Райффайзен Банк Аваль привітав 20-тисячного клієнта, який скористався кредитною карткою «Компаньйон»


Вінниця. 14 серпня. — Райффайзен Банк Аваль привітав 20-тисячного клієнта, який скористався кредитною карткою «Компаньйон» для приватних підприємців. Щасливим власником стильного годинника та ділового кейсу став Микола Герасимчук — приватний підприємець, який обслуговується у Базовому відділенні Райффайзен Банку Аваль у місті Вінниця.

Микола Миколайович обслуговується в Райффайзен Банку Аваль уже 10 років. «Я людина консервативна і найголовніший аргумент для співпраці з банком – це довіра, заснована на надійності», — говорить клієнт.

Кредитна картка «Компаньйон» – це платіжна картка, що випускається до рахунку з кредитом. Отримати її можна просто та швидко без застави та поручителів, вона дає змогу зручно вести бізнес щодня.

Відсотки за кредитом за цією програмою нараховуються лише на суму використаних коштів, а не на весь наданий ліміт. Передбачено можливість безкоштовно користуватися кредитом упродовж пільгового періоду строком до 47 днів (при розрахунках у торговельно-сервісній мережі за допомогою POS- терміналів). Кредитні кошти через мережу банкоматів та центрів самообслуговування доступні цілодобово.

На фото: Миколу Герасимчука вітає колектив Базового відділення Райффайзен Банку Аваль (м.Вінниця)