UKRU

Бізнес-публікації

5 серпня 2013

Успіх HTC


В успіху кожного чоловіка-бізнесмена, безсумнівно, важливу роль зіграла сильна жінка - з цією думкою стикалися, напевно, всі люди. І на прикладі історії фірми HTC, ми лише тільки в цьому переконуємося.

HTC. Історія компанії


В історії HTC роль сильної жінки зіграла Шер Мі Вонг (Cher Mi Wang), батько якої був одним з найбагатших жителів Тайваню.

Історія бренду HTC бере свій початок в 1997 році. Тоді Шер Мі Вонг, Ейч Ті Чо (HT Cho) і Пітер Чоу (Peter Chou) стали співзасновниками компанії HTC. Своїм головним завданням того часу вони вважали створення такого пристрою, який об'єднував б у собі мобільний телефон і електронний органайзер.

Перші кроки, зроблені тайванськими розробниками, можна назвати навіть провальними - адже, як усім здавалося, компанію чекає банкрутство. Розмір необхідного для розробоки капіталу значно перевищував поточні прибутки починаючої компанії. Щоб не дати фірмі зазнати фіаско, Шер Мі Вонг зважилася на серйозний вчинок - весь сімейний капітал вона інвестувала в розробку дизайну пристроїв і поліпшення технічних показників. Також, щоб мати додаткові кошти на створення власного продукту, HTC почала виготовляти мобільні телефони на замовлення інших торгових марок.

Успіх HTC

Перший невеликий успіх тайванський виробник мобільних пристроїв випробував, коли створив мобільний комп'ютер на замовлення Compaq і HP у 2000 році. Однак, по-справжньому грандіозний успіх прийшов до компанії в 2002 році, і пов'язано це з розробкою перших переносних пристроїв на базі операційної системи Microsoft.

Тоді на компанію HTC почали звертати увагу такі гіганти телекомунікаційного світу, як AT & T, T-Mobile, Verizon Wireless, Sprint Nextel, O2, і Orange.

Свої перші мобільні телефони HTС випустила в 2006 році. Після цього протягом двох років, тайванська компанія займалася також виробництвом мобільних телефонів для таких брендів, як Qtek, Dell, Fujitsu-Siemens, HP, Imate і Sharp. Після цього HTС став гідний того, щоб назватися найкращим виробником мобільних пристроїв на базі Windows Mobile.

Мобільні пристрої, вироблені HTC (Magician, Wizard, Apache), стали користуватися успіхом і на Тайвані, і в Європі, і в США. А 2006 ознаменувався випуском одночасно декількох пристроїв під брендом HTC, для просування яких компанія вперше у своїй історії зайнялася рекламною діяльністю.

У своїх розробках HTC в першу чергу намагається робити упор на інновації. Візьмемо для прикладу пристрої лінійки Touch - компанії HTC вдалося показати користувачам, що пристрої Windows Mobile можуть використовуватися не тільки в роботі, але і бути стильними комунікаторами, з якими комфортно мати справу повсякденно.

Такі пристрої HTC, як T-Mobile G1 (або HTC Dream) і HTC Hero стали не менше інноваційними. Відмінна операційна система, стильний корпус і, звичайно ж, фірмова оболонка HTC Sense - все це посприяло тому, що продукти HTC стали одними з найбільш купуються і улюблених користувачами.

HTC сьогодні
Зараз тайванський виробник HTC по праву вважається однією з кращих компанії з виготовлення електроніки. За своє існування вона займала високі позиції в рейтингах технологічних компаній, отримувала найкращі відгуки і думки на різних світових виставках. HTC не дозволяє нікому засумніватися в тому, що головні досягнення і найкращі розробки компанії ще попереду!

За матеріалами businessidei.com