UKRU

Бізнес-публікації

24 липня 2013

Більш ніж 100 львівських підприємців отримали знання під час сесії «Академії бізнесу Райффайзен Банку Аваль»

Львів. 23 липня. — Стартова сесія «Академії бізнесу Райффайзен Банку Аваль» відбулася 18 липня у Львові.Першим в Україні банк започаткував проект, що має на меті надання інформаційної підтримки представникам малого бізнесу країни, розширення їхніх можливостей щодо доступу до сучасних підходів ведення бізнесу та обміну досвідом.

Участь у засіданні «Академії бізнесу від Райффайзен Банку Аваль» взяли клієнти банку — бізнесмени, які представляють малий та середній бізнес Львівщини. Перед присутніми виступили представники органів державної влади: губернатор Львівської області Віктор Шемчук, перший заступник міського голови Олег Синюта та директор департаменту економіки Львівської ОДА Денис Шмигаль, які розповіли про перспективи розвитку регіону. Сергій Лісицький з компанії «Y&E» розповів про основні засади управління оборотним капіталом; презентація директора агентства Nords Pillar PR Юлії Савостіної була присвячена основним принципам створення успішного бренду, а лекція Антона Незнамова (компанія Insales) — різним шляхам успішного просування товарів та послуг. Власним досвідом побудови успішного бізнесу поділилися співвласник компанії «Фудз» Ігор Волошун та фінансовий радник Олена Ярощук.

Директор департаменту малого та мікробізнесу Райффазен Банку Аваль Славолюб Джорджевич у своєму виступі зауважив, що, незважаючи на те, що малий бізнес в Україні упродовж останніх років розвивається повільно, банк вважає цей сегмент клієнтів стратегічно важливим для себе. «Маємо великі можливості для кредитування:  за перше півріччя 2013 року ми видали понад 100 млн. євро нових кредитів», — проілюстрував свою тезу цифрою банкір.

До того ж, Славолюб зауважив: «Ще однією додатковою перевагою для клієнтів банку з сегменту малого бізнесу є  Інтернет-клуб «Мій бізнес», де підприємці зможуть обмінятись інформацією, досвідом, вивчити конкурентне середовище та дізнатися про попит на власні товари в інших регіонах».

«Академія бізнесу Райффайзен Банк Аваль» створена на базі Інтернет-клубу «Мій бізнес» з метою надання допомоги підприємцям — представникам малого бізнесу можливості покращити власну бізнес-освіту та дізнатися про сучасні методи побудови успішних бізнес-моделей.