UKRU

Бізнес-публікації

2 липня 2013

Правила бізнесу від Джека Дорсі


Джек Дорсі - американський розробник програмного забезпечення, засновник Twitter і Square.


Ще будучи 14-річним підлітком, Дорсі став проявляти інтерес до маршрутизації і диспетчерської служби. Ідея створити Twitter прийшла йому в голову в студентські роки, коли він навчався в Нью-Йоркському Університеті. Зараз цей сервіс мегапопулярний і нараховується просто неймовірна кількість користувачів. Джек Дорсі у своєму житті керується певними правилами і принципами, які допомогли йому досягти свого успіху. І всім, як початківцям , так і досвідченим бізнесменам, буде корисно перейняти багато з них.

1. Успіх і випадковість - речі несумісні. Успіх не може бути випадковим.

2. Я є прихильником роботи в open space, так як думаю, що в цьому є величезна перевага - співробітники можуть навчати вони один одного новому і допомагати в сформованих робочих ситуаціях.

3. Найпродуктивнішого розумового процесу можна домогтися, коли ти просто кудись ідеш.

4. Я весь час блукаю по офісу і слухаю, про що говорять співробітники. Велику частину робочого часу я просто спілкуюся з співробітниками, які не є моїми безпосередніми підлеглими. Це дає відмінний простір для інтуїції.

5. Що я по-справжньому ціную в роботі - це узгодженість і дисципліну.

6. Кожен день тижня я вирішую питання в певній сфері. Мій робочий тиждень виглядає так: понеділок - вирішення проблем в управлінні, вівторок - розробка продукту, техніки та дизайну, середа - робота з маркетингом і комунікаціями, четвер - влаштовую зустрічі з партнерами та розробниками, п'ятниця - приділяю увагу корпоративній культурі, субота - відпочиваю, Неділя - розробляю стратегію і проводжу співбесіди. Кожен день тижня - тематичний, і такий принцип для мене дуже зручний і продуктивний.

7. Наша мета - створення таких продуктів, використовуючи які люди будуть відчувати в собі суперздатності.

8. Так, я володію наївністю. Але я використовую це як силу, але ніяк не слабкість.

9. У своїй роботі я повинен постійно займатися спрощенням всього складного. За допомогою свого продукту я хочу допомогти людям спростити їх взаємини один з одним.

10. Важливо кожну деталь зробити досконалою.

11. У мені живе відмінний редактор. Я займаюся редакцією технологій, і я хочу цим змінити команду, і історію в цілому.

12. Створивши Twitter настільки унікальним, який він є зараз, я повинен зробити все для того, щоб він залишався незалежним.

13. Зі своєю командою ми робимо все можливе для того, щоб люди стали більш відкритими, сміливими, творчими.

14. Кожен підприємець повинен прагнути розвинути в собі здібності, не покладатися на удачу, а точно визначати вдалу ситуацію.

За матеріалами businessidei.com