UKRU

Бізнес-публікації

30 травня 2013

Підсумки виставки «Агро 2013»


XXV Міжнародна агропромислова виставка «АГРО–2013» відбулася у Києві 22-25 травня. Це найбільша загальнодержавна виставка України в агропромисловому комплексі, яка демонструє найкращі світові досягнення та інновації в АПК.

Цього року виставка зібрала більше тисячі учасників з країн близького зарубіжжя, Європи та Азії.

Райффайзен Банк Аваль завжди активно підтримує важливі події, що допомагають розвивати агроринок. Із перших років своєї діяльності банк активно співпрацює з аграріями та має сильні позиції в наданні банківських послуг представникам АПК. Тому, уже втретє, банк став генеральним спонсором виставки «Агро 2013». Виставка покликана щоб допомогти українському агросектору розвиватися та вдосконалюватися, а його продукції бути конкурентоспроможною на світовому ринку. Роль Райффайзен Банку Аваль – надання якісної фінансової підтримки для ініціатив агропідприємств. У квітні 2013 року Райффайзен Банк Аваль визнано «Найкращим банком в галузі агрокредитування» у межах рейтингу ділового тижневика «Контракти», що свідчить про якість послуг банку для агросектору.

Під час виставки експерти Райффайзен Банку Аваль та Райффайзен Лізинг Аваль презентували учасникам та відвідувачам виставки спеціальні продукти та програми, розроблені для представників аграрного сектору. Біля стенду Райффайзен Банку Аваль, а також стендів партнерів: компанії Bayer, дилерів John Deere, АСТРА, TITAN MACHINERY, АГРО-СОЮЗ і ЕРІДОН ТЕХ, фахівці банку та лізингової компанії надавали численні консультації щодо можливостей фінансування та обслуговування для АПК. Спеціально для виставки, Райффайзен Банк Аваль розробив спеціальну акцію «Кредит на 1 день», що сприяла спрощенню процедури кредитування для учасників виставки.

Виставка зібрала багато учасників та відвідувачів, які були задоволені високим рівнем організації. І навіть дощова погода не зіпсувала враження від «Агро 2013».