UKRU

Бізнес-публікації

18 травня 2013

Що таке тімбілдінг?!


Як відомо, для досягнення успіху будь-якою компанією, важливо не тільки грамотне управління і професіоналізм співробітників, але і згуртований і дружний колектив. Таке явище, як тімбілдінг (від англ. Team building - «побудова команди») спрямований саме на це.

Ця стаття буде корисна тим керівникам компаній, які хочуть досягти певного успіху у своїй діяльності. Кожному підприємству потрібні співробітники, які зможуть нестандартно мислити в звичайних ситуаціях і знаходити креативні рішення простих проблем, ділитися своїм досвідом зі своїми співробітниками, а не просто рутинно виконувати свою роботу.

Тимбілдинг - це спеціально розроблені заходи, спрямовані на згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей. Тимбілдинг - це і проведення корпоративів, і спільний активний відпочинок на природі, і психологічні ігри, які моделюють життя всередині колективу і направляють його на спільну ефективну діяльність.

Директору фірми, який бажає мати саме такий колектив, буде корисно здійснювати тімбілдінг за допомогою спеціальних тренерів, які спрямують команду на вироблення командного духу, навчать працювати колективно, виявлять лідерів, а також допоможуть створити атмосферу неформального спілкування і добитися психологічного розвантаження.

Особливу роль у реалізації тімбілдінг-тренінгів грає місце їх проведення. У теплу пору року дуже корисно проводити їх на природі, подалі від звичної обстановки офісів. Тут прихований певний сенс. Коли співробітники, які зустрічаються тільки в стінах офісу, потрапляють незвичні для них умови, набагато легше виявляються неформальні лідери, взаємні симпатії чи навпаки конфлікти. Також свіже повітря сприяє психологічному розвантаженню. Так для тренерів буде простіше вибрати відповідні ігри на об'єднання для конкретного колективу.

Тренери з тімбілдінгу озброєні величезним запасом ігрових вправ. Учасники повинні слідувати завданням інструктора, і таким чином, пройти всі етапи тренінгу. Проводити тренінги краще в робочі дні, щоб уникнути ситуації появи співробітників, які «не можуть» або «не хочуть» в них брати участь.

Етапи проведення тімбілдінг-тренінгів:

1. Формування команд. Це робиться заздалегідь, наприклад 3-4 команди по 5-10 чоловік, залежно від чисельності співробітників. Краще формувати команди випадковим чином, це буде ефективніше в психологічному плані.
2. Кожна команда обирає капітана, придумує назву і девіз, який потрібно використовувати на всіх етапах тренінгу.
3. Безпосередньо вправи. На свіжому повітрі це можуть бути різні ігри на подолання перешкод, дослідження місцевості, спортивні ігри (футбол, волейбол, картинг, а також дуже популярна в тімбілдінге гра в пейнтбол).
4. Підведення підсумків тренінгу. Учасники можуть обговорити свої дії під час різних етапів тренінгу, провести аналіз допущених помилок і досягнень. Переможці змагань отримують нагороди, решта - пам'ятні призи.

По завершенню тренінгу, відбудеться згуртування колективу, вирішення конфлікту або зняття напруги. А якщо і сам керівник братиме участь у вправах на рівних правах з іншими співробітниками, то це підвищить довіру до нього і розуміння його рішень.

За матеріалами businessidei.com