UKRU

Бізнес-публікації

17 травня 2013

Оригінальні візитки та поради щодо їх виготовлення


Багато невеликих компаній не вміють залучати до себе клієнтів. Проте, роздавати свої візитки на кожному кроці - вже цілком усталена практика в закордонних країнах. Саме тут і починається їх конкурентна діяльність - адже потенційний клієнт віддасть перевагу тій компанії, чия візитка частіше буде потрапляти на очі.

Звичайнісінькі візитки з зазначенням назви фірми, її контактів та іншої стандартної інформації навряд чи зараз приверне чиюсь увагу. Потрібно продумувати цей момент глибше і створити незвичайні візитки для своєї фірми. Як, наприклад, зробила канадська компанія з виробництва велосипедів, створивши візитки, за допомогою яких можна виміряти відстань, підкрутити колесо і відкрити пляшку. Таку візитку і не викинеш, адже вона завжди знадобиться під рукою.

Ця ж фірма виробляє ще й візитки іншого формату, цього разу - з гуми. Таку візитку велосипедисти можуть використовувати як латку для пошкодженої шини. І у цієї компанії просто відбою немає від клієнтів.

Ще одна креативна в плані візиток компанія - це фірма, що займається виробництвом і продажем моделей літаків. Вона поширює візитки, зроблені з дерева, і з них можна зібрати міні модель літака. Людина, в чиї руки потрапить подібна візитка, вже точно її не викине. А залишить собі як сувенір або подарує дітям, які, награвшись нею, неодмінно захочуть собі справжню модель літака.

Англійський дизайнер Рікі Річардс створив ще один незвичайний метод залучення уваги клієнтів до свого бізнесу. Він зробив оригінальні візитки, з одного боку схожі на купюри в 20 фунтів. Люди готові нахилитися і підняти таку візитку з підлоги, але на зворотній стороні він виявить вибачення дизайнера за нездійснені очікування і пропозицію скористатися його послугами з виробництва оригінальних банерів. Нам невідомо, скільки клієнтів він залучив, розкидаючи на вулицях візитки, схожі на купюри, але на просторах Інтернету Річардс став відомий як раз через свою незвичайну ідею.

Займаючись розробкою візиток для своєї фірми, пам'ятайте про те, що:

1. Візитка повинна бути такою, щоб потенційний клієнт захотів її зберегти, показати друзям, або просто покласти в своєму будинку на видному місці.
2. Корисна в господарстві візитка завжди буде на виду у клієнта, і щоразу скориставшись нею, він буде думати про вашу компанію, що безсумнівно дає вам величезний пріоритет серед ваших конкурентів.
3. Чим креативніша візитка, тим більша кількість людей звернуть на неї увагу. І це сприяє залученню нових клієнтів. собою приплив нових і нових клієнтів.
4. Оригінальними візитками ви також привернете увагу ЗМІ, про вашу фірму напишуть на інтернет-сайтах або в періодичних виданнях. А це і безкоштовна реклама, і знову ж нові клієнти.

За матеріалами businessidei.com