UKRU

Бізнес-публікації

17 квітня 2013

Бізнес - дилема: продукт або послуги?


Головне, що Вам необхідно вирішити, починаючи свій інтернет-бізнес - це що продавати, продукт або послугу. У обох напрямків є свої переваги і недоліки.


 Продукт

Перевага: Чим більше продукту Ви продаєте, тим більшим стає дохід, особливо якщо весь процес автоматизований.

Незручність: Необхідно організувати якісне постачання і відвантаження продукту і миритися перед залежністю від постачальника.

Незручність: Процес роботи займе велику кількість часу на оформлення та виконання замовлень, що, неодмінно, відбитися на якості Вашого життя, якщо, Ви не продаєте дорогий продукт.

Послуги

Перевага: Швидке отримання прибутку завдяки негайній оплаті готівкою.

Перевага: Послуги можуть приносити багаторазову прибуток за умови постійної клієнтури.

Незручність: Ви обмежені скромним доходом, оскільки не можете надавати великої кількості послуг самі. Хоча подальше розширення штату співробітників може благотворно вплинути на цю ситуацію.

Продаж продукту має, безумовно, більший потенціал прибутку, в кінцевому рахунку. Маючи успішний продукт і автоматизувавши систему продажу можна поступово додавати інші товари, тим самим забезпечуючи багаторазові потоки доходу.

Якщо Ви потребуєте безперервного потоку готівки,надавайте послуги, це найшвидший спосіб отримати миттєвий дохід, але це ніколи не буде окупатися настільки ж вигідно, як продаж дорогого продукту. Можливо це допоможе у Ваших майбутніх маркетингових рішеннях.

За матеріалами andreyelshin.ru