UKRU

Бізнес-публікації

12 квітня 2013

Новий товар, ложка-ваги, і як на цьому побудувати свій бізнес


Ложку-ваги придумав Джан Ді Хун, і відповідно підкинув нам ідею бізнесу для початківців. Тепер всі ті, хто страждає тим, як же схуднути, зможуть вимірювати те, що вони споживають в грамах.


Та й взагалі багатьом на кухні згодиться вимірювати вагу в грамах. Так що ложка ваги буде користуватися гарним попитом. Потрібно користуватися можливістю того, що ринок цей поки порожній і можна починати продавати такі ложки в числі перших.

Безумовно, Джан Ді Хун, на цій ложці зробить свої гроші. Однак і у продавців є можливість частину прибутку відхопити від продажу ложки-ваг. Подібна ложка буде успышно продаватися через ТВ-магазини і інтернет магазини.

Необхідно її гарно розрекламувати. Можливо був би навіть бум попиту. Ця ложка здатна міряти не тільки вагу, але ще й температуру і об'єм. Те, що ця чудо-ложка вимірює і температуру, підвищує значно її можливості використання. Ну навіщо вам градусник? Берете ложку, і дізнаєтеся свою температуру тіла.

Крім цього, в ложку вбудований будильник з таймером. Тобто, у вас є можливість виставляти час готування і забирати з собою ложку в іншу кімнату, наприклад. А вона допоможе вам згадати, що у вас на плиті або в мікрохвильовій печі щось готується.

В цілому, розумна ложка, як ідея заробітку з нуля чудова. Та й на кухні від неї користь буде.

За матеріалами andreyelshin.ru