UKRU

Бізнес-публікації

4 квітня 2013

Бізнес почався з жарту. Історія успіху двох провінціалів із США


Стати багатим можна різними шляхами і способами і їх сотні: від чесних -  до відверто кримінальних. Але і «Пан Випадок» не раз перетворював простих людей в володарів незліченних багатств і цих дивовижних прикладів предостатньо.

Один з них дуже цікавий і повчальний. Два скромних працівника дрібної газетки в «глибинці» Америки займалися своїм бізнесом і втомившись від безгрошів'я і ниття дружин, вирішили так, «для приколу», придумати «щось», щоб попросту повеселити читачів їх провінційної газети і все. Вони тоді зовсім не думали, що це і є їх перший крок до неймовірного успіху і нечуваного багатства. Ніяких таких думок у них зовсім не було, але сталося рівно те, що відбувається в «голлівудських кіноказки».
Ніяких проектів, бізнес-планів, стартапів,звичайне везіння чи як? Першим з них був художник Джо Шустер, другий: «генератор ідей» і неймовірний вигадник сюжетів популярних тоді в США коміксів, - Джеррі Сігел. І ці двоє «невдах» вирішили придумати не просто героя і рятівника світу, а ще наділити його містичною силою прибульця з невідомих світів. 
А, на додачу, підмішали в цього героя трохи релігійного «присмаку» щось там про рятівника світу Мойсея, коротше кажучи, вони придумали такий «коктейль», що у них і вийшла історія, яка захопила їх самих. Чудернацьки ефектний вигляд «Супергероя» йому надав художник Джо, а Джеррі порадив йому ще й «прібабахать» цьому монстру-рятівнику на груди величезну букву «S», все.
І, зробивши свою «цікаву справу», вони не стали віддавати цю «роботу» своєму редактору, боячись, що той вижене їх на вулицю за профнепридатність, і вони загинуть від голоду чи сковорідок дружин. Тому відправили її в Нью-Йоркський найпопулярніший тоді таблоїд коміксів і зачаїлися, нічого хорошого не очікуючи.
Яке ж було їх здивування, коли вони отримали за свою витівку два чеки по 1000 доларів США і запрошення на роботу в той таблоїд! Їх щастю не було меж, але вони ще не знали, що це тільки скромний початок довгого життя їх «Супергероя» і шлях до незчисленних мільйонів. 
І Джо і Джері тільки встигали придумувати і штампувати ці історії, і чим вони були нелогічніші  і нереальніші, тим вони були в сотні разів популярніші і розкуповувалися з неймовірною швидкістю і полюванням. А наші «невдахи» малювали цього «літаючого чоловіка» (як вони його називали між собою) і не розуміли, чому він такий популярний. 
Пізніше право на цього «Супергероя» у них викупив Голлівуд і вже більше 70-ти років «Чоловік-Супергерой» Джо і Джері продовжує рятувати світ, як у кіно, так і в мультфільмах. А наші «герої», ставши мільярдерами, купили собі по величезному палацу в сотні кімнат, повністю відійшли від справ і до кінця життя отримували  шалені відсотки за їх «бізнес жарти».
Історія з реального життя: і з елементарної насмішк,  від безгрошів'я і туги, виявляється можна стати багатшими Рокфеллерів. Думайте, панове і товариші, може і ваше щастя не так вже далеко? Треба його лише знайти, а удача, вона завжди десь поруч ...

За матеріалами andreyelshin.ru