UKRU

Бізнес-публікації

27 березня 2013

Як продати бізнес?


Як відомо, в процесі продажу бізнесу можливі юридично значимі ризики. Щоб їх мінімізувати, а краще уникнути, потрібно розбиратися в особливостях угод з продажу бізнесу. Для цього ми розглянемо конкретні етапи продажу, почавши з підготовки.

Як продати бізнес: підготовка
Гарна підготовка бізнесу до продажу виключає необхідність з боку покупця усувати недоліки і вади в оформленні прав. Покупець і його консультант обов'язково почнуть перевіряти бізнес. Тому потрібно систематизувати і привести в порядок документи, які вони можуть попросити. До них відносяться документи:
• установчі та інші корпоративні документи;
• на майно; • договори;
• про інтелектуальні права;
• дозволи, ліцензії;
• з трудових відносин;
• судові;
• бухгалтерська звітність за останні три роки.
Документи, систематизовані по блоках, прискорять перевірку, усунуть питання, заощадять час на пошук документів.
Слід позбутися юридичних неточностей і недоробок, продовжити ліцензії та договори. Потрібно постаратися формалізувати процеси в бізнесі. Іншими словами, якщо завдяки особистим стосункам закупівля продукції проводилася у постачальників зі значною знижкою, краще формалізувати ці відносини. Тобто укласти належний договір, щоб після продажу зберігалися ті самі умови. Грамотна підготовча робота підвищить гарантію успішного продажу бізнесу. І покупця потрібно перевіряти.
Покупця також слід перевірити ще до надання йому важливої інформації. Потрібно переконатися в його серйозні наміри. Не треба жаліти на цю перевірку ні коштів, ні часу. Така перевірка не тільки захистить від нечесного покупця, а й попередить розкриття відомостей конфіденційного характеру, які можуть бути використані проти бізнесу або його власника. Покупцем може представитися конкурент або співробітник рейдерської компанії, щоб виявити слабкі місця бізнесу, що продається. А це, в свою чергу, полегшить подальше захоплення або тиск на власника.
Інформація про потенційного покупця може бути знайдена в Інтернеті. Ошукані продавці іноді розміщують дані про шахраїв. Крім того, послуги по збору інформації надають деякі детективні приватні організації.

Як продати бізнес: захист конфіденційної інформації

До надання покупцеві або його консультанту доступу до конфіденційної інформації необхідно оформити угоду про її нерозголошення. Таку угоду повинні підписати, окрім покупця, також його працівники або консультанти, перевіряючі бізнес. В угоді обов'язково повинен бути присутнім пункт про те, що надану інформацію та документи покупець не вправі використовувати для іншої мети, крім покупки бізнесу. Угода також має містити умову з питання матеріальної відповідальності за розголос цих даних. До завершення операції не потрібно віддавати оригінали документів.
Якщо у власника є інформація, розголос якої може завдати шкоди бізнесу, то покупцеві не варто віддавати навіть копію таких документів. В крайньому випадку, він може ознайомитися з ними в окремій кімнаті без права копіювання. За іншим варіантом можна доручити перевірку бізнесу та складання висновку професійної незалежної організації, яка зберігає в таємниці надану інформацію та знайомить покупця тільки з висновками.

Як продати бізнес: договір про продаж бізнесу
Робота з первісним договором про купівлю-продаж бізнесу повинна бути гранично ретельною. Необхідно детально прописувати умови відмови покупця від покупки бізнесу та від виконання або розірвання самого договору. Докладний пперелік таких випадків дасть можливість обмежити і встановити ситуації, коли покупець, вивчивши докладно продаваний бізнес, може передумати його купувати. Перелік не повинен допускати двозначного тлумачення. Це позбавить від суперечок з покупцем, і посилить позицію власника бізнесу при судовому розгляді.

Додатково
Чи є покупець платоспроможним. У період кризи стали виникати випадки неспроможності покупця, через що руйнується процес продажу бізнесу з подальшими конфліктами. Щоб цього не допустити, потрібно перевірити фінансову спроможність покупця і вимагати від нього докази наявності коштів на покупку бізнесу. Більш того, інформацію покупця необхідно перевірити самостійно.
Необхідно користуватися надійними механізмами оплати: акредитивом, банківською гарантією, банківським осередком. Вони гарантують отримання оплати за проданий бізнес.
І ще важлива деталь. Перед продажем слід розглянути різні структури і схеми оплати придбаного бізнесу. У кожної схеми є позитивні і негативні сторони, а також податкові наслідки. Використання угоди правильної структури захистить від правових ризиків і знизить виплату податків у зв'язку з операцією.
 Висновок
По суті продаж бізнесу - це досить серйозна праця як для покупця, так і для продавця. Покупцеві необхідно здійснити величезну кількість перевірок і провести глибокий аналіз справи, тоді як продавцю потрібно підготувати безліч документів для грамотного проведення операції. Хоча з іншого боку - хто буде продавати бізнес, що приносить непоганий дохід? Напевно ніхто, тому будьте чесні з покупцем, дорогі друзі, щоб не погіршити ситуацію.

За матеріалам brain-snob.ru