UKRU

Бізнес-публікації

18 березня 2013


Twitter-додатки для бізнесу


Для вас огляд найцікавіших програм і веб-сервісів, які можуть бути корисні підприємцю або маркетологу, що використовує Twitter. Програм (сервісів) в огляді вийшло досить багато, так що по кожній буде дано невеликий опис, благо користуватися ними дуже просто.

Tweetr
- додаток дозволяє завантажувати файли на Twitter, що не перевищують розміром 10 мегабайт. Це може бути корисним у різних випадках. Так, в цій програмі є можливість створення фотографій вашого робочого місця, якщо у вас є веб-камера. Таким чином ви можете спокійно завантажувати в Twitter фотографії з офісу, якісь документи і невеликі медіафайли.

Twitalyzer - це один з багатьох статистичних сервісів по Twitter, аналізуючий успішність вашого перебування в даній мережі. За допомогою Twitalyzer ви можете подивитися абсолютно різну інформацію, дізнатися про ваш коефіцієнтах щедрості, впливу і багато чого іншого. Tweetmeme - сервіс, який дозволяє переглядати найбільш обговорювані в даний момент url-сторінки в Twitter. При цьому можна розділяти їх за категоріями. Це зручно, оскільки дозволяє весь час бути в курсі того, що зараз обговорюється здебільшого користувачів Twitter.

Topify - дуже цікавий сервіс, який полегшує повсякденну роботу з Twitter. Власне, його функції зводяться до того, що він оповіщає вас по електронній пошті про те, що за вами став слідувати новий користувач. При цьому вам не потрібно переходити за посиланням на аккаунт цієї людини, так як вся необхідна інформація про нього висилається на email в цьому ж листі. Даний сервіс може допомогти представити точну картину ваших послідовників. Особливо корисно, якщо ви просуваєте щось через Twitter-акаунт.

Tweetake - бекап Twitter. Це не найнеобхідний сервіс, але в тому випадку якщо Twitter несподівано злетить і загубляться всі дані вашого аккаунта ... він може стати в нагоді. При цьому ймовірність цієї події мінімальна.

Tweetstats - ще один статистичний сервіс, який видасть вам інформацію про те, коли і як часто ви залишали повідомлення в Twitter, кому найчастіше відповідали і так далі. Дуже добре його використовувати, щоб визначити, наскільки активно працював найманий маркетолог, відповідальний за Twitter.

FollowWatch - сервіс оповіщення, який зв'язується з вами по електронній пошті в тому випадку, коли користувач відписується від ваших оновлень. Може стати в нагоді при веденні аккаунта-спільноти, коли ви стежите за всіма вашими передплатниками.

TwitterContd - дозволяє залишати повідомлення не з 140 символів, а з 1250. Сервіс автоматично розділяє їх потім на невеликі повідомлення для Twitter. З додаткових функцій TwitterContd варто відзначити можливість створення коротких URL і завантаження зображень, аудіо та відео - файлів. Twitteranalyzer.com - ще один сервіс для аналізу інформації з Twitter. Можливості сервісу цілком широкі. Аналізує він цілком стандартну інформацію, таку як кількість твітів, будує графіки активності і так далі.

FileTwt.com
- сервіс, що дозволяє завантажувати файли, які не перевищують розміром 20 мегабайт. Працює досить швидко, і при цьому досить зручний в управлінні.

Twitter Toolbar
- тулбар для браузерів Internet Explorer і Firefox, який дозволяє швидко управлятися з Twitter. Дуже зручно. Дозволяє шукати по Twitter і оновлювати його.

Monitter - сервіс, який дозволяє в реальному часі дивитися на останні повідомлення в Twitter, що містять необхідне вам ключове слово. Наприклад, вводимо слово SEO, після чого нам буде видано всі останні повідомлення, що містять це слово. При бажанні можна підписатися по RSS на оновлення записів, що містять слово «SEO».

Future Tweets - дана програма дозволить вам залишити повідомлення в Twitter у вказаний вами час. Тобто припустимо, що у нас є ідея повідомлення для Twitter, яку необхідно опублікувати, але ми поки не готові це зробити. В Future Tweets можна ввести дату публікації і час. Все буде зроблено автоматично.

CoTweet
- дозволяє групі людей керувати одним Twitter-аккаунтом. Актуально в тому випадку, якщо вашим Twitter-аккаунтом управляє група маркетологів. За допомогою CoTweet це стане набагато простіше.

HootSuite - за допомогою даного сервісу можна управляти цілим рядом акаунтів на Twitter. Якщо у вас їх декілька, то варто звернути увагу на даний сервіс. Це зручно і абсолютно безкоштовно.

За матеріалами biztimes.ru