UKRU

Бізнес-публікації

4 лютого 2013


Божевільні бізнес-ідеї


У світі живе багато оригінальних людей. Найчастіше вони є  винахідниками, або підприємцями (а ще частіше і те і інше) Ці люди бачать світ інакше, під іншим кутом. Для  решти людей їх ідеї здаються божевільними, але яка різниця, якщо ці ідеї працюють.

Підсмажена Coca-Cola

З цим рецептом  молодий хлопець отримав премію за найоригінальніший продукт харчування на виставці досягнень, яка проходила в штаті Техас, США.
Що ж представляє із себе підсмажена кола? Береться локшина, обсмажена в полуничному варенні, в якому знаходиться декілька ягід. Потім все це заливається колою і смажиться в гарячій олії. Який результат? Отримуємо щось подібне до пончика, який знову заливається Кока-Колою, збитими вершками і цукром з корицею.
Невідомо, чи була реалізована ця ідея в життя, і поставлена ​​на масове виробництво в якомусь ресторані. Але, враховуючи, той ажіотаж, який цей продукт викликав на виставці, безсумнівно, що програміст з Далласа вже й не програміст зовсім.

Автомобільне чортове колесо
Чортове колесо вже давно є одним з найбільш хвилюючих і популярних атракціонів в світі. Але от оригінальності йому невистачає вже давно. Можливо,  саме тому голландець Джон Кормелінг реалізував свою давню мрію, і спроектував абсолютно новий вид даного атракціону - чортове колесо для автомобілів.
Атракціон майже нічим не відрізняється від звичайного за одним лише винятком - усі 4 посадочних місця розраховані на автомобілі. Що стосується роботи самого колеса, то воно робить еоло протягом 15 хвилин,піднімаючи машини на 30 метрів над землею. Дана ідея розрахована на молоді пари, яким буде комфортніше усамітнюватися у своїй машині на висоті  30 метрів.
Якщо говорити про безпеку, то атракціон вже пройшов всі тести в Європі, і починає гордий хід по ній. Джон Кормелінг відрив свою золоту жилу.

Зв'язок з інопланетянами
Двоє підприємливих молодих людей із США вирішили надавати нову послугу - відправлення повідомлень в космос. Для цього ними був сконструйований спеціальний передавач, що дозволяє відправляти в космос радіомагнітное випромінювання (разом з повідомленням замовника). Замовлення хлопці брали по телефону. Клієнт дзвонив по спеціально виділеному під цю послугу номером, залишав своє повідомлення, яке і відправлялося на простори Галактики буквально через кілька хвилин. Гроші знімалися автоматично.
А яка практична користь є у всьому цьому? Та ніякої! Але вона принесла творцям понад 1 мільйон доларів. Це при тому, що вартість одного повідомлення складає менше долара.

Любов тут більше не живе
Цю ідею вже не можна назвати божевільною, оскільки її швидке поширення по всьому світу призвело до того, що багатьма людьми вона вже вважається нормою і не викликає жодних здивувань. Так, мова йде про бюро припинення стосунків . Перше такий заклад було відкрито німцем Берндом Дресслера.
Суть бюро полягає в тому, що всього за 50 євро психолог компанії повідомить вашу колишню другу половинку про те, що ви більше не хочете мати з нею / ним ніяких відносин. Крім того, за 150 євро професійний психолог може підготувати вас до цього кроку.
Чи треба говорити про успішність цієї затії, адже подібні бюро вже відкриті по всьому світу.

Як продавати сміття?
Що тільки не примудряються продати в Америці. Навіть сміття. 37-річний чоловік Крістофер Гудвін створив спеціальний автомат, який видає покупцями невеликі тюбики із сміттям, який Крістофер збирає особисто у своєму рідному місті! Даний автомат був названий Гудвіном «Трешбол». Будь-яка людина може кинути в нього 25 центів і отримати свій тюбик із сміттям. Причому не просто тюбик. Сміття в ньому буде акуратно упакований, а зміст буде мати якийсь певний сенс. Принаймні, так про це говорить автор ідеї. Звичайно, в тюбиках присутня не всяке сміття. В основному це обривки квитанцій, газет, гудзики, недопалки і так далі. Нісенітниця? Крістофер Гудвін вже продав більше 3000 тюбиків із сміттям. Кому вони потрібні і для чого все це? Та яка різниця! Головне, що це можна продати.

За матеріалами biztimes.ru