UKRU

Бізнес-публікації

18 січня 2013


7 способів використовувати труднощі від автора книги «Ставлення визначає все»


Як труднощі можуть допомогти рухатися вперед? Про це в книзі «Ставлення визначає все» розповідає Джеф Келлер

Як труднощі можуть допомогти?Давайте проаналізуємо 7 способів використовувати труднощі.
1.Трудності дають нам перспективу.
Одного разу, вибравшись з важкої ситуації, такої як важка хвороба, лопнула шина або протікає стеля, ви вже спокійніше сприймаєте подібні ситуації. Ви здатні піднятися над дрібними неприємностями повсякденному житті і сфокусувати свою увагу на речах, які дійсно важливі для вас.

2.Трудності вчать нас бути вдячними
. Завдяки проблемам і труднощам, особливо тим, які пов'язані з втратою або позбавленням чогось, ви починаєте більше цінувати багато аспектів свого життя. Це банально, але правда: іноді ми не цінуємо щось до тих пір, поки не втратимо. Якщо у вас немає гарячої води, ви починаєте по особливому її цінувати. Тільки в той момент, коли хворі, ми розуміємо, що таке бути здоровим.
Мудра людина постійно відчуває почуття вдячності, навіть в русі втрат і збитків. Пам'ятаєте, ми постійно рухаємося в напрямку наших домінуючих думок; таким чином, концентруючись на тому, за що ви вдячні, ви отримаєте ще більшу винагороду.

3.Трудності виявляють наш потенціал.
Після того як ви змогли вижити в суворих обставинах, долаючи перешкоди, ви стаєте емоційно сильніші. Життя протестувало вас, і ви виявилися гідні пережитого. Коли з'являється ще одна проблема, ви вже краще "оснащені" і здатні впоратися з цим. Проблеми можуть виявити найкращі якості - ми відкриваємо в собі здібності, про які ми навіть не знали. Багато хто з нас так би і не дізнався, якими талантами володіють, якби не неприємності на нашому щляху. Труднощі відкривають вам ваші власні сильні сторони і можливості, закликають вас розвивати ці якості далі.

4. Труднощі змушують нас мінятися і діяти.
Більшість людей дуже прив'язані до старих, знайомих правил, незважаючи на те, що вони не покращують у їх житті. Іноді для того щоб поміняти щось у житті, потрібна криза або цілий ряд проблем. Проблеми часто є способом, яким життя повідомляє вам, що ви з'їхали з дороги і що ваш курс потребує корегування.

5. Труднощі підносять нам цінні уроки.

Розгляньте приклад бізнес-проекту, потерпілого провал: підприємець може навчитися новому, що дозволить йому бути успішним в іншій справі.

6. Труднощі відкривають нові двері.
Одні відносини закінчуються і починаються інші, які більш вас задовольняють. Ви втрачаєте роботу і знаходите кращу. В даному випадку "проблема" зовсім не є проблемою, а радше сприятливою можливістю, яку не видно на перший погляд. Одні двері у вашому житті закрилася, але інші, кращі, чекають, поки ви їх відкриєте.

7.Трудності приносять впевненість і піднімають самооцінку.
Коли ви використовуєте всі свої здібності, щоб подолати перешкоду, ви відчуваєте себе впевненіше і компетентніше. У вас підвищується самооцінка, згодом ви переносите це на інші види діяльності.

За матеріалами Портала ДЕЛО