UKRU

Бізнес-публікації

16 січня 2013


Бізнес-ідеї: від книги, яка читає саму себе до електронних заповітів


Знову у нас є 5 цікавих проектів, які ми сьогодні вам представимо. Всі ці проекти вже є дыючими бізнесами. Деякі з цих ідей можуть надихнути вас придумати свою унікальну ідею.

Книга, яка читає сама себе

 Компанія FindawayWorld недавно представила досить інноваційний продукт - повноцінну книгу, яка уміє відтворювати себе в звуковому форматі без допомоги додаткових пристроїв, таких як CD-плеєр, комп'ютер, iPod або ще щось. Називається дане чудо Playaway. Треба сказати, що даний продукт є досить сміливим ходом компанії FindawayWorld. Він був запущений в далекому 2005 році. І особливої популярності так і не здобув. Але незважаючи на відсутність комерційного успіху першої версії ідея даного продукту є цікавою і цілком реалізовується в майбутніх проектах. Тобто її можна взяти в якості основи для чогось більш значущого.

Готель, що дозволяє вижити
Американський готель Rancho Bernardo (Сан-Дієго) з деяких пір пропонує своїм клієнтами достатньо цікаву послугу. Вони можуть відмовитися від ряду додаткових послуг, тим самим знизивши ціну за проживання в готелі. Дана програма отримала назву «Як далеко ви підете?».
Отже, базове пропозицію Rancho Bernardo - це кімната з усіма зручностями за 219 доларів на добу. Це гарна кімната, проживання в якій включає в себе навіть ранковий сніданок. Але при цьому ціна виразно кусається. При певних зусиллях її можна знизити. Для цього просто потрібно відмовитися від якихось послуг.
Ось як відбувається пониження ціни:
$ 199 на добу за номер без сніданку
$ 179 без бару
$ 159 без кондиціонера / опалення
$ 139 без подушок
$ 109 без ковдр
$ 89 без освітлення
$ 59 без постільної білизни
$ 39 без туалету
$ 19 без ліжка
Як бачите, можна зупинитися навіть за 19 доларів, якщо ви не проти спати на підлозі. Дана бізнес-ідея є дуже цікавою і цілком реалізовується в будь-яких умовах. Зрештою, часто людям потрібно дійсно серйозно заощадити.

Де знайти помічника?

 RunMyErrand - це досить цікавий ресурс, розрахований на жителів Бостона. Він дозволяє в лічені хвилини знайти людину або компанію, здатного виконати ваше доручення. За невелику винагороду. Схема роботи ресурсу досить проста. Ви відсилаєте заявку на сайт, після чого інформація про неї розсилається всім потенційним виконавцям, що зберігаються в базі даних сайту. Отримавши її, вони зв'язуються з вами і домовляються про виконання доручення. Як бачите, все досить просто.
В основному на сайті представлені досить дрібні доручення, які виконують приватні підприємці, студенти та прості громадяни, які бажають трохи заробити. Після замовлення виконавці практично відразу повідомляються про нього за допомогою електронної пошти або СМС. Це досить цікава технологія, яка дозволяє їм у найкоротші терміни зв'язатися з клієнтом.
Оплата на сайті здійснюється досить просто: клієнт розміщує замовлення, переводячи реальні гроші в кредити (1 кредит на сайті рівний одному реальному долара). Як тільки замовлення виконано, сума переходить до виконавця. Оцінити надійність кожного виконавця можна за його профілем. Тут все йде рівно таким же чином, як і на eBay. Користувачі можуть залишати свої коментарі про виконавця.

Koogle - пошуковик для ортодоксальних євреїв
Нещодавно вся інтернет-громадськість стала обговорювати появу пошукової системи для ортодоксальних іудеїв під назвою Koogle. Назва даного пошукача походить від двох складових: кугель - блюдо, яке користується популярністю серед євреїв і Google, що символізує сьогодні пошук в інтернеті практично у всіх країнах.
Особливість даної пошукової системи в тому, що вона враховує всі вимоги (ну або майже все) людей з даною вірою. Тобто виключені з видачі сайти, які можуть містити інформацію, що не влаштовує правовірного іудея. Наприклад, це може бути фотографія сексуального характеру, фотографія жінки і багато іншого.
Зверніть звернув увагу, що Koogle стрімко набирає популярність. Швидше за все, дана система знайде свого споживача.

Віртуальний заповіт

Ми всі вже давно звикли до звичайних заповітів. Але світ змінюється, а разом з ним з'являються нові досить цікаві для нас галузі життя, що охоплюють такі сфери, як наші цифрові дані: дані про кредитні карти, паролі та логіни для різних сайтів і платних аккаунтів і багато іншого. Як у випадку своєї смерті передати всі ці дані родичам? Тепер така можливість є. Це можна зробити за допомогою цілого ряду сервісів, одним з яких є ресурс Legacy Locker.
За 300 доларів будь-яка людина може купити спеціальну комірку в Legacy Locker, де будуть зберігатися всі необхідні вам дані. Натомість ресурс видасть дві картки, що підтверджують той факт, що це ваш акаунт. Перша картка повинна зберігатися особисто у замовника послуги, а друга повинна бути віддана тій людині, якій ви хочете передати весь віртуальний спадок.
Після смерті власника акаунту йому приходить кілька електронних листів. Якщо протягом декількох днів відповіді від нього не надходить, то ресурс сповіщає власника другої картки про те, що він може забрати свій віртуально спадок. Цікавий проект, який вже може похвалитися цілою низкою конкурентів на заході. Попит на подібну послугу буде тільки рости в найближчі роки з проникненням онлайн-світу в життя все більшої кількості людей.

За матеріалами biztimes.ru