UKRU

Публікації

Пропонуємо Вам огляд корисних публікацій та порад, щодо виходу українського бізнесу на ринки ЄС.

  ЄС. Практичні поради виробникові, який планує експортувати до Швеції.
Швеція приваблює своєю відкритістю і ліберальністю в підходах до торгівлі, а також високою купівельною спроможністю населення. Знайти і зайняти свою нішу на цьому ринку мріють виробники з багатьох країн. Наші — не виняток. Проводимо короткий лікнеп, з чим і як виходити на ринок Швеції українському виробникові.
   
  Євроінтеграція. Можливості для ведення бізнесу з Норвегією.
Що може стати предметом бізнесу українців у Норвегії, які українські товари-послуги можуть зацікавити цей ринок і що треба знати про особливості роботи з норвезькими партнерами? Розповідає Лана Нур (Lana Nord), аудитор, директор компанії Storslått eiendom AS, Осло (http://work-in-norway.net/), українка за походженням, яка живе і працює в Норвегії з 2002 року і займається консультативними послугами для іноземців та іноземного бізнесу в Норвегії.
   
  Готуємося до участі у зарубіжних виставках.
В Європейському союзі виставки – один з головних видів ділової активності, можливість заявити про себе, продемонструвати свою продукцію та налагодити зв’язки з потенційними партнерами. Нерідко українські компанії, вперше наважившись взяти участь у зарубіжній виставці, розчаровуються, не отримуючи очікуваного результату. Експерти пояснюють, що готуватися до таких заходів треба завчасно, уважно вибираючи майданчик і передбачивши всі дрібниці.
   
  Український малий бізнес зможе одержати доступ до програми ЄС з бюджетом 2,3 млрд євро.
Українські бізнесмени зможуть отримати професійні консультації та аналітику, супровід експортно-імпортної діяльності і розширення торговельно-економічних зв’язків.
   
  5 обов’язкових кроків з підготовки до експорту.
Експорт продукції сам по собі – це просто вихід на новий ринок. По суті, якщо ви розширюєте свій бізнес з Києва у регіони України, то основні дії з виходу на ринок Львова або Одеси будуть тими самими, що і для виходу, наприклад, на австрійський ринок. Але є декілька нюансів.
   
  Заборонені прийоми e-commerce: чого не можна в Євросоюзі.
Як, згідно з нормами ЄС, забороняються антиконкурентні дії в онлайн-продажах.
   
  Як правильно скласти контракт про зовнішньоекономічну діяльність.
Розвиток зовнішньоекономічних стосунків багато в чому залежить від грамотності та докладності міжнародних договорів (контрактів), що укладаються. Про те, як їх правильно скласти, розповідає Марина Домрачова, заступник директора по розвитку «УкрЕксімТранс».
   
  Підготовка до експорту: пошук парнерів за кордоном.
При розширенні зовнішньоекономічної діяльності на території ЄС потрібні надійні партнери, які знають умови ведення бізнесу у певній країні, допоможуть із вивченням ринку та настроїв споживачів, підготовкою документів, створенням каналів продажів продукції. Ми зібрали рекомендації експертів, де і як шукати таких бізнес-партнерів.
   
  Імпортне регулювання в ЄС. Ввізні мита та сертифікація українських товарів.
Німеччина відкрита для співпраці з Україною. Про це йшлося на заході для українських бізнесменів «Вихід на ринки Німеччини та ЄС», організованому Делегацією німецької економіки в Україні за сприяння Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини та участі представників посольства Німеччини.
   
  Єврокомісія виділить Україні 55 млн. євро на розвиток МСБ.
Європейська комісія надасть 55 млн. євро технічної допомоги на розвиток малого і середнього бізнесу в 15 регіонах України.
   
  Глобальні ринки. Які товари чекають у ЄС.
Закриття російського ринку і падіння економіки в Україні примушує вітчизняних підприємців активно зайнятися освоєнням ринків ЄС. Але процес експансії досить складний через бюрократію, що панує в окремих державах Євросоюзу.