UKRU

Вихід на європейські ринки

 
Шановні підприємці!

Перед нами відкриваються нові можливості разом із підписанням Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, але разом з цим нам прийдеться подолати і деякі перепони на шляху до освоєння нового ринку. Щоб допомогти  українському бізнесу  орієнтуватися в нових можливостях, на нашому сайті буде розміщена інформація, що розроблена Представництвом ЄС в Україні та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Коротко про головне

Огляд корисних публікацій та порад - oтримуйте перевірену інформацію та відкривайте нові горизонти для свого бізнесу, щодо виходу українського бізнесу на ринки ЄС.

Програма COSME - Верховна Рада проголосувала за ратифікацію угоди з Європейським Союзом про участь України в програмі COSME. 2,3 млрд євро програми COSME тепер доступні для українців.

Корисні посилання - служби, асоціації та державні органи влади, що допомагають розібратися в умовах виходу на ринок ЄС.

Перелік документів потрібних для експорту - експорт товарів супроводжується збором великої кількості документів, які необхідні для перетину кордону. Для кожного випадку (товару) можуть існувати, окрім основних, додаткові вимоги до оформлення документів.