UKRU

Мобільні додатки для відстеження посилок

Послуга відстеження посилок сьогодні добре затребувана - це констатують поштові оператори і продавці, які таку можливість у себе впровадили, а також самі користувачі. Особливо приємно спостерігати за тим, як жадана покупка долає океан на шляху до замовника, і при цьому не хвилюватися за збереження вантажу.

Стежити за процесом можна через інтернет на сайтах перевізників. Але для особливо нетерплячих користувачів існує цілий набір мобільних додатків, які дозволяють стежити за ходом проходження посилки в будь-який момент дня і ночі. AIN.UA нарахував 10 таких додатків на платформі Android.

otsledit.com.ua
За допомогою цієї програми можна відстежувати посилки, що відправляються через «Укрпошту» і «Нову пошту», а також відправки «Поштою Росії» і американською компанією USPS. Сервіс дозволяє формувати списки посилок і отримувати інформацію від операторів доставки в зручному для користувача вигляді.

Правда, в додатку багато реклами, за рахунок якої розробники, за їхніми словами, оплачують хостинг і роботу співробітників.

«Посилки»
Дніпропетровська компанія 908.vc випустила додаток «Посилки» для відстеження відправлень через «Укрпошту» і «Нову Пошту». Також за допомогою цього додатка можна відстежувати міжнародні відправлення, які доставляються силами національного оператора. Щоб знайти в «Пошті» свою посилку, досить ввести її номер і відсканувати штрих-код, після чого вся інформація про пересування даного відправлення з'явиться у додатку.

Додаток побудовано на базі програми для онлайн-покупок «Клубок», в якому також є можливість відслідковувати посилки. «Для того, щоб користуватися відстеженням «Клубка», потрібен аккаунт. Ми зробили додаток для більш широкої аудиторії - в «Пошті» реєструватися не потрібно. Згодом ми цю аудиторію залучимо на «Клубок», коли запустимо повноцінний мобільний маркетплейс», - розповів AIN.UA співзасновник компанії Андрій Хорс.

17Tracker
Це неофіційний клієнт онлайн-сервісу відстеження поштових пересилань 17track.net. Додаток дозволяє відстежувати пересилання із зарубіжних магазинів, таких як Ebay, Aliexpress та інших із понад 190 країн світу. Принаймні, так стверджують розробники.

Є також розширена версія програми вартістю 16 грн, в якій немає реклами. Однак користувачі скаржаться на відсутність російськомовного інтерфейсу.

Відстеження посилок, що доставляються «Укрпоштою»

Є також окремі додатки, які дозволяють відстежувати всі пересилки по Україні тільки через одного популярного оператора. У «Укрпошти» їх цілих чотири, і всі неофіційні. Вони працюють за схожим принципом, відстежуючи посилки за номерами.

Найдетальнішу інформацію надає Ukr Post tracking, в якому також можна сортувати посилки по пріоритету і додавати докладний опис. Ukrpost. Application widget дозволяє крім іншого встановлювати на робочий стіл мобільного пристрою віджет, який повідомляє про те, що посилка доставлена. Ukrpost tracking сподобається тим, хто любить push-повідомлення та стильний мінімалістичний дизайн інтерфейсу, а жовто-блакитний UkrPost припаде до смаку патріотам України.

Відстеження посилок, що доставляються «Новою Поштою»
Також є кілька додатків для відстеження посилок у найбільшого комерційного оператора з доставки «Нової Пошти». Одне з них офіційне, однойменне, забрендувати новим логотипом компанії і опубліковане від імені ТОВ «Нова Пошта». У додатку звичний клієнтам компанії біло-червоний інтерфейс, а крім стандартної інформації є карта, на якій можна знайти найближче відділення.

Другий додаток - неофіційний і розміщений під старим логотипом компанії, який був у неї до ребрендингу. «Твоя посилка» відстежує відправлення за штрих-кодом, вміє формувати списки неотриманих і доставлених посилок, повідомляти користувача про зміну статусу його відправлень за допомогою push-технології. Однак кількість скачувань у неофіційного додатки в сотні разів скромніше.

«Міст-Експрес Навігатор»
Офіційний додаток компанії «Міст-Експрес», яка дихає в спину «Нової Пошт» на конкурентному логістичному полі, також показує рух посилок і їх статус у табличному вигляді. А на карті в додатку можна знайти найближче відділення компанії та ознайомитися з графіком його роботи.

У наступній версії Navigator розробники обіцяють надати користувачам доступ до особистого кабінету клієнта, в якому міститься ще більше інформації про його відправлення.

За матеріалами ain.ua