UKRU

Мобільні додатки для рітейлерів

Competera – продукт від українських розробників, дозволяє аналізувати ключову інформацію про конкурентів в електронній комерції: моніторинг цін, наявность товару та акцій в інтернет-магазинах.

Економія часу

Competera дозволить Вам завжди бути в курсі останніх змін цін конкурентів, витрачаючи на це всього 10 - 15 хвилин в день. Ви зможете відслідковувати динаміку ринку і визначати свої реальні конкурентні переваги, своє місце на ринку без зайвих витрат часу.

Ефективне ціноутворення
Розробник пропонує вам найбільш актуальну інформацію, представлену в докладних звітах. Це допоможе наочно бачити зміни цін, аналізувати і вибудовувати свої стратегії ціноутворення з урахуванням інформації про ринок і конкурентів.

Підвищення продажів

Ефективна цінова політика - визначальний чинник формування високої конкурентоспроможності компанії. Competera покаже вам, для якого товару можна виставити більшу ціну, а для якого - варто її знизити. В результаті ви отримаєте потужний інструмент для збільшення обсягів продажів і залучення нових покупців чутливих до ціни.

Ефективний маркетинг
За допомогою сервісу ви зможете відстежити появу нових акцій у конкурентів. Ви першими дізнаєтесь про найцікавіші ідеї, які реалізують маркетологи конкурентів. В результаті ви отримаєте можливість запустити більш цікаву акцію і вибрати найбільш відповідний для цього час.

Дізнавайтеся більше і замовляйте продукти на сайті competera.com.ua