UKRU

Мобільні додатки для бізнесу

На сьогодні мобільні гаджети забрали на себе величезну частину роботи з комп’ютера.  Користувачі часто використовують телефони для роботи з документами та поштою, і особливо часто ці функції використовують підприємці. Відповідно, з таким високим рівнем використання смартфонів та планшетів росте і асортимент мобільних додатків для них. Пропонуємо, Вам огляд корисних додатків, які допоможуть у бізнес справах.

iPlex
iPlex - це програма, яка містить практично всі Кодекси та законодавства України. Вбудований пошук дозволяє знайти будь-який документ, а їх тут більше 150 тисяч. У додатку є платний функціонал, який відкриває доступ до моніторингу змін законодавств, довідники і різні види аналізів. Також, є можливість додавати документи до вибраного, редагувати їх і ділитися ними.

Скачуйте на App Store та Google Play


Evernote

Evernote - це блокнот. Але, кількість функцій, інтерфейс, кроссплатформість і дизайн роблять його незамінним помічником не тільки бізнесменів, а й інших людей. Якщо ви ще не користувалися Evernote, обов'язково спробуйте!
Evernote надає купу можливостей. В один клік зберігати інформацію з Інтернету, записувати свої думки, переводити PDF-файли в текст - це лише мала частина функціоналу програми. Можна використовувати його в якості щоденника (є функція захисту паролем), в якості збірки матеріалу для роботи, на ньому навіть можна побудувати персональний блог. Використовувати Evernote можна як вам завгодно і все це абсолютно безкоштовно!

Скачуйте на App Store та Google Play

Booking
Якщо ви часто подорожуєте чи їздите у відрядження, то напевно знаєте про сервіс Booking. Якщо ні, то саме час познайомиться. Цей сервіс дозволяє знаходити кімнати в готелях, хостелах і знімати апартаменти за найнижчими цінами і в будь-якій частині світу. Booking давно підкорив користувачів своєю простотою, швидкістю і зручністю роботи.
Мобільний додаток являє собою набір основних функцій веб-сервісу. Ви можете шукати, сортувати і оплатити готель прямо з мобільного додатку. Також можна створювати "віш-листи", відзначаючи місця, куди ви хочете поїхати.

Скачуйте на App Store та Google Play

SignEasy
Дивно, що до такого додатку не додумалися раніше, але Signeasy з'явився в Play Market і Itunes Store не так давно. Додаток дозволяє підписувати документи прямо з вашого мобільного телефону. І зроблено це дуже просто.
Найперше імпортуємо документ з будь-якого сервісу (еmail, Dropbox, Google Drive і багато інших). Наступний крок - ставимо підпис за допомогою пальця або стилуса (можна намалювати заздалегідь і просто вставляти його в потрібні документи). І фінал -  відправляємо потрібний документ з готовим підписом.
SignEasy підтримує величезну кількість форматів, починаючи стандартними PDF і Word і закінчуючи Apple Pages і HTML. І крім основного функціоналу підпису, додаток може вставляти зображення, наприклад логотипи компанії, заповнювати порожні поля, підтримує кілька різних підписів і багато іншого.

Скачуйте на App Store та Google Play

Weekdone
Weekdone - це безкоштовний сервіс, який дозволяє вам збирати всі звіти від ваших працівників. Для цього потрібно створити акаунт вашої компанії та  зареєструвати всіх працівників. Після цього, щотижня ваші співробітники будуть отримувати нагадування про те, що їм потрібно заповнити тижневий звіт. Звіт включає в себе:
•    тижневий прогрес
•    подальші плани
•    поточні проблеми
Після відправки звіту, ви можете отримуєте  його на email або на мобільний додаток. Звіт представлений у вигляді графіків і планів і показує поточну продуктивність кожного працівника і компанії в цілому. Отриманий звіт, можна переслати інвестору, партнеру та іншим задіяним у діяльності компанії. Також, в додатку є вбудований таск-менеджер, що дозволяє визначити ваші цілі і призначити дедлайн.

Скачуйте на App Store

Office Mobile
Якщо  у вас є підписка на сервіс від Microsoft Office 365, тоді вам варто спробувати їх мобільне рішення. Office Mobile - це офісний пакет у вашій кишені. Microsoft нарешті-таки випустить мобільний офіс. Правда тільки для своїх передплатників. Якщо у вас немає підписки, то ви не зможете скористатися цим додатком.
Додаток підтримує хмарну синхронізацію, вкладення електронної пошти і звичайно ж, відмінно оптимізований під формати Microsoft Word, Excel і PowerPoint. Додаток безкоштовно і якщо у вас є підписка на Office 365, то просто скачайте його і введіть свій логін і пароль.

Скачуйте на Google Play

Google Drive
Хмарне сховище Google - знахідка для людей, які використовують інші сервіси цього пошукового гіганта. Google Drive підтримує інтеграцію з Gmail, тому вам більше не доведеться довго прикріплювати файли до листа, достатньо лише підтягнути посилання з Drive. Додавши до всього цього красивий інтерфейс і великий функціонал, отримуємо незамінний додаток для роботи. У додатку є дуже зручна функція "Офлайн-доступ". Вибравши потрібний файл, ви можете зробити його доступним офлайн в будь-який час. Більш того, Google Drive дозволяє створювати документи і таблиці прямо всередині програми. Текстовий і табличний редактор володіють для цього потрібною кількістю функцій. Так що, невеликої роботи з документами можна сміливо використовувати можливості Google Drive.

Скачуйте на App Store та Google Play

Omnifocus
Omnifocus - це монстр продуктивності. Основна функція - таск-менеджер. І незважаючи на велику ціну, додаток майже завжди знаходиться в топах і ось чому:
•    миттєва синхронізація проектів з членами команди
•    підтримка Siri
•    особистий сервер команди, який дозволяє обробляти всі завдання навіть у фоні
•    величезна кількість функцій
Додаток постійно вдосконалюється. Якщо ви працюєте над серйозним проектом, то Omnifocus стане відмінним варіантом для синхронізації з командою.

Скачуйте на App Store

Dropbox
Один з найпопулярніших сервісів хмарного сховища Dropbox - це незамінна річ для багатьох людей. Сервіс постійно розвивається і пропонує нові функції. З того, що є зараз:
•    робота з фото, відео та аудіо файлами
•    автоматичне збереження всіх фото зроблених на мобільному пристрої
•    замість файлу можна відправити посилання на нього, що набагато зручніше
•    захист інформації за допомогою протоколу AES-256 (навіть співробітники Dropbox не можуть бачити вашу інформацію)
Однією з переваг сервісу є його кроссплатформенність. Додатки є під Blackberry, Android, iOS, Windows, Mac і Linux, тому якщо поблизу є будь девайс з Інтернетом, будьте впевнені, що ви доберетеся до своїх файлів!

Скачуйте на App Store та Google Play

Camscanner
Camscanner - це мобільний сканер документів. Функціонал програми дозволяє робити з документами практично все. І якщо вам потрібно швидко відправити скан документа, то кращого варіанту ви не знайдете. Документи можна фотографувати під різними кутами, розширювати і сортувати. Також, є підтримка хмарних сховищ Google Drive, Dropbox, Evernote, Skydrive.

Додаток існує в 2 версіях: безкоштовна з рекламою і водяним знаком на сканах і платна версія без реклами, водяних знаків і з розширеним функціоналом.

Скачуйте на App Store та Google Play


Zite
Новини - постійний супутник бізнесу. І якщо ви ділова людина, то новини вам потрібно дізнаватися постійно. І щоб робити це швидко, розумні розробники придумали додаток Zite. Ця програма відрізняється від Flipboard, Feedly та інших подібних сервісів тим, що додаток вибирає тільки найважливіші статті по вашому колі інтересів.
Незрозуміло яким чином, але Zite вибирає дійсно потрібні матеріали. Коли ви читаєте статті, ви можете вказати чи подобається вам матеріал і автор. Після цього, підбірка стане ще більш персоналізованою.

Скачуйте на App Store та Google Play