UKRU

IT технології для бізнесу

  Сьогодні успішність і ефективність бізнесу залежить від IT технологій, які використовуються. IT сфера розвивається з неймовірною швидкістю. Тому потрібно постійно слідкувати за інноваціями і впроваджувати їх у використання на своєму підприємстві.

Щоб Ви були попереду своїх конкурентів, ми будемо розміщувати корисну інформацію про IT розробки для Вашого бізнесу.


Статті та поради використання ІТ технологій у бізнесі
Пропонуємо Вам огляд корисних публікацій та порад, як можна використовувати новітні ІТ розробки та додатки у Вашому бізнесі. Ця інформація допоможе Вам знайти необхідні знання для успішного розвитку бізнесу за допомогою можливостей Інтернету.

Як створити власний веб-сайт
Переважна більшість покупців ретельно досліджують простори інтернету, перш ніж зробити покупку, але майже половина підприємств і досі зволікає з відкриттям власного повноцінного сайту. І даремно, адже сьогодні малому бізнесу практично неможливо досягти успіху і підвищити продажі без повноцінної онлайн-присутності.

Огляд програм автоматизації у роздрібній торгівлі
Облік продажів – це необхідна складова будь-якого бізнесу, незалежно від того, продаєте ви який-небудь фізичний товар або ж надаєте послуги. Спершу ви цілком можете вести облік у зошиті або Excel. Із зростанням вашої мережі, асортименту, персоналу вам стане зрозуміло, що потрібна автоматизація, і раніше вибраний «зошитовий» підхід неефективний, а в деяких випадках може навіть бути причиною меншої кількості продажів.

Технології, які роблять життя аграріїв простішим
Сучасний фермер все менше асоціюється з чоловіком середніх років на тракторі. Аграрій нової формації розуміє: без інновацій створення успішного бізнесу неможливе.

Системи та програми для логістики керування транспортом
Одним з головних підрозділів виробничої компанії є логістика. Від того, наскільки чітко, пунктуально і злагоджено працює ця ланка, залежить уся робота компанії, а також ступінь задоволеності споживача. Використання спеціальних систем для керування транспортом дозволить компанії грамотно вирішувати поставлені виробничі завдання, а також оптимізувати неухильно зростаючі витрати.

Найкращі програми для керування акаунтами у соцмережах
Нині соціальні мережі стали для бізнесу обов’язковим щоденним ритуалом. Але робота з ними – це чимала витрата часу. Виявляється, все можна спростити, використовуючи спеціальні додатки.

Корисні мобільні додатки, які стануть незамінними для Вас, як керівника:
На сьогодні мобільні гаджети забрали на себе величезну частину роботи з комп’ютера. Користувачі часто використовують телефони для роботи з документами та поштою, і особливо часто ці функції використовують підприємці. Відповідно, з таким високим рівнем використання смартфонів та планшетів росте і асортимент мобільних додатків для них. Пропонуємо, Вам огляд корисних додатків, які допоможуть у бізнес справах.

     - Додатки для бізнесу

     - Додатки для рестораторів

     - Додатки для рітейлерів

     - Додатки для відстеження посилок