UKRU

Бізнес-послуги від партнерів Банку

Тільки клієнтам Райффайзен Банку Аваль наші партнери пропонують свої товари та послуги на вигідних умовах та за пільговими цінами.


Скористайтеся вигідними пропозиціями:

  Страхові послуги
Райффайзен Банк Аваль пропонує Вам програми страхування від нашого партнера - страхової компанії УНІКА, які можна придбати он-лайн без відвідання відділень Банку чи страхової компанії.
   
  Програми лояльності від Visa
Платіжна система Visa постійно вдосконалює свої продукти. Це стосується і безпеки, яку забезпечує чіп, і технологій – коли карту можна лише піднести до зчитувального пристрою для здійснення операції (у випадку з безконтактними картками) і, звичайно ж, програм лояльності для держателів карток Visa Business.
   
  Програма FISHKA Online
Райффайзен Банк Аваль спільно з Програмою FISHKA пропонує держателям платіжних карток Visa FISHKA накопичувати ще більше балів при здійсненні онлайн-шопінгу на сайті myfishka.com, користуючись новим сервісом FISHKA Online.
   
  3 місяці безкоштовної підписки на журнал для бухгалтерів
Бухгалтерський тижневик «Дебет-Кредит» оперативно ознайомить з бухгалтерськими новинами, розглядає приклади з бухгалтерської практики, надає актуальні нормативні документи, необхідні для роботи бухгалтера.
   
  Майданчик TENDERMASTER - помічник в сучасному сервісі публічних закупівель ProZorro
Електронний майданчик TENDERMASTER - складова частина електронної системи державних закупівель ProZorro, що надає зрозумілий і доступний сервіс як для організації тендеру, так і для участі в ньому. TENDERMASTER - це простий і зручний механізм подачі тендерних пропозицій в електронному вигляді, надання детальної звітності про результати аукціону, систематичні повідомлення про статус учасника тендеру тощо.

Райффайзен Банк Аваль турбується про своїх клієнтів, та пропонує найкраще для них та їхнього бізнесу!