UKRU

Бізнес-послуги від партнерів Банку

  Тільки учасникам Інтернет-клубу «Мій бізнес» партнери Райффайзен Банку Аваль пропонують свої товари та послуги на вигідних умовах та за пільговими цінами.

Бухгалтерські та юридичні консультації, страхування, програмне забезпечення та багато іншого на надзвичайно вигідних умовах!

Скористайтеся вигідними пропозиціями:

КАСКО із Visa – зі знижкою
Держателям платіжних карток Visa від Райффайзен Банку Аваль пропонуємо скористатися спеціальною пропозицією* від Страхової компанії «УНІКА» та придбати для свого автомобіля поліс КАСКО зі знижкою 10%!

Програми лояльності від Visa
Платіжна система Visa постійно вдосконалює свої продукти. Це стосується і безпеки, яку забезпечує чіп, і технологій – коли карту можна лише піднести до зчитувального пристрою для здійснення операції (у випадку з безконтактними картками) і, звичайно ж, програм лояльності для держателів карток Visa Business.

Програма Fishka
Райффайзен Банк Аваль пропонує своїм клієнтам скористатися перевагами картки Visa FISHKA Business, що поєднує банківську платіжну картку з кредитним лімітом та картку Програми FISHKA.

Програма FISHKA Online
Райффайзен Банк Аваль спільно з Програмою FISHKA пропонує держателям платіжних карток Visa FISHKA накопичувати ще більше балів при здійсненні онлайн-шопінгу на сайті myfishka.com, користуючись новим сервісом FISHKA Online.

3 місяці безкоштовної підписки на журнал для бухгалтерів
Бухгалтерський тижневик «Дебет-Кредит» оперативно ознайомить з бухгалтерськими новинами, розглядає приклади з бухгалтерської практики, надає актуальні нормативні документи, необхідні для роботи бухгалтера.

Юридичні послуги від об'єднання "Фортеця"
Юридична мережа надає підприємцям наступні послуги: індивідуальне консультування підприємців, проведення групових співбесід, під час яких надаються роз’яснення з актуальних правових питань ведення підприємницької діяльності, допомога підприємцям в оформленні установчих та договірних документів, та інші актуальні послуги.

Страхові послуги для бізнесу
Для учасників Інтернет-клубу «Мій бізнес» страхова компанія UNIQA пропонує спеціальну знижку 15% на ряд програми зі страхування. Обирайте найкраще!

Майданчик TENDERMASTER - помічник в сучасному сервісі публічних закупівель ProZorro
Електронний майданчик TENDERMASTER - складова частина електронної системи державних закупівель ProZorro, що надає зрозумілий і доступний сервіс як для організації тендеру, так і для участі в ньому. TENDERMASTER - це простий і зручний механізм подачі тендерних пропозицій в електронному вигляді, надання детальної звітності про результати аукціону, систематичні повідомлення про статус учасника тендеру тощо.

Райффайзен Банк Аваль турбується про своїх клієнтів, та пропонує найкраще для них та їхнього бізнесу!