UKRU

Депозити


Шановні клієнти!


Райффайзен Банк Аваль надає депозити за вигідними умовами, які враховують специфіку малого бізнесу в Україні. Ви можете оформити депозитний рахунок у гривнях, доларах США чи євро із зручними для Вас варіантами нарахування і виплати відсотків.

Депозитний рахунок — ефективний та стабільний інструмент використання тимчасово вільних коштів для надійного їх збереження та отримання стабільного прибутку у вигляді відсотків.

Оберіть депозит, що найбільше відповідає вашим потребам.

  Переваги депозиту «Капітал»:
• відсотки нараховуються щомісяця та додаються до основної суми депозитного вкладу;
• виплата відсотків в кінці дії депозитного вкладу.
   
  Переваги депозиту «Лідер»:
• можливість поповнення вкладу;
• можливість вибору клієнтом виплати відсотків щомісяця або в кінці строку дії депозитного вкладу.
   
  Переваги депозиту «Партнер»:
• депозит виступає у якості забезпечення за активними операціями кредитування, проведення документарних операцій (гарантії та акредитиви) та операцій з цінними паперами (авалювання векселів);
• для оформлення кредиту необхідний мінімальний пакет документів;
• оформлення кредиту відбувається в максимально швидкі терміни.
   
  Переваги вкладу «Депозитна лінія»:
• вільно використовуються власні кошти на депозитному рахунку;
• договір відкриття «Депозитної лінії» укладається лише один раз — при кожному наступному поповненні депозиту або знятті частини коштів не потрібно укладати додаткову угоду;
• можливість часткового зняття коштів за депозитом необмежену кількість разів до рівня незнижувального залишку без попередження банку при кожному знятті коштів.


Шановні клієнти,
повідомляємо Вам, що починаючи з 1 січня 2017 року, Фонд гарантування вкладів відшкодовує кошти за вкладами фізичних осіб - підприємців, незалежно від дня відкриття рахунку.

Учасник Фонду гарантування вкладів

Довідка про систему гарантування вкладів (PDF, 1,1 МБ)Шановні клієнти,
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року, починаючи з 01.01.2017 р. для доходів фізичних осіб-підприємців у вигляді нарахованих процентів на депозитний (поточний, картковий) рахунок застосовується ставка ПДФО - 18% та утримується військовий збір у розмірі 1,5%.

У зв'язку з цим, на Ваші рахунки зараховуються проценти за мінусом 19,5% податку.

Наголошуємо, що основна сума банківського вкладу (сума, розміщена Вами відповідно до договору банківського вкладу) не оподатковується.

Закон України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року знаходиться за посиланням:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/71-19

У випадку питань звертайтеся до інформаційного центру для клієнтів малого та середнього бізнесу за номером телефону  0 (800) 505-045