UKRU

Еквайринг/Інтернет-еквайринг

Співробітництво з Райффайзен Банком Аваль за напрямом Еквайринг або Інтернет-еквайринг здійснюється за умови відкриття поточного рахунку в рамках пакетів послуг.

Еквайринг


Послуга еквайриг надає Вашій компанії низку переваг:

збільшення торгового обігу компанії за рахунок залучення нових Клієнтів – користувачів платіжних карток;

мінімізацію часових витрат – обслуговування Клієнта зводиться до 5 секунд;

зручність в обслуговуванні:
  - у Банку діє цілодобовий центр підтримки з питань Еквайрингу, який надає постійну консультаційну підтримку при роботі з платіжними картками за тел. 0(800)500-738, в Києві (044) 495-91-91;
  - забезпечення компанії необхідним технічним обладнанням та видатковими матеріалами (наклейками, стрічками, інструкціями тощо).

Тарифи на послугу Еквайринг:
• обслуговування карток міжнародних платіжних систем Visa International та Master Card WorldWide, емітованих Райффайзен Банком Аваль та іншими банками - 2%;
• щомісячна плата за кожну зареєстровану Клієнтську точку - 300 грн.

Послуга надається за умови підписання договору еквайрингу та надання документів на право користування приміщенням в якому планується розміщення терміналу (договір оренди, права власності, тощо).


Інтернет-еквайринг


Інтернет-еквайринг(E-commerce) – прийом до оплати карток через Інтернет з використанням спеціально розробленого web-інтерфейсу, що дозволяє провести розрахунки в інтернет-магазинах.

Переваги для Вашої компанії:

- Можливість проведення оплати на Вашому сайті за допомогою платіжних карт;
- Оплата за товари/послуги в будь-який зручний час для Клієнтів в режимі 24/7, не виходячи з дому;
- Збільшення оборотів за рахунок активних користувачів Інтернету;
- При використанні послуги Інтернет-еквайрингу від нашого Банку сайт клієнта підключається до платіжного шлюзу 3D Secure. Технологія 3D Secure є найбільш передовим стандартом безпеки платежів і максимально мінімізує ризик шахрайства;
- Допомога в інтегруванні сайту з платіжним шлюзом.

Через Інтернет можна розраховуватись лише картами платіжних систем Visa, MasterCard та Maestro. Карти платіжних систем American Express, Простір та ін. не передбачені для розрахунку в Інтернеті!

Тарифи на послугу Інтернет-Еквайринг: 2,2%.

У разі виникнення запитань щодо послуги Ви можете звернутись до Центру Цілодобової підтримки з питань Еквайрингу за номером 044-495-91-91 (для Києва) або 0-800-500-738 (безкоштовно).

Стосовно технічного налаштування послуги та підключення Вашого сайту до платіжного шлюзу можете звернутись до відділу електронної комерції Українського Процесингового Центру за номером 044-461-85-92 (згідно тарифів Вашого мобільного оператора).Договір про надання послуг еквайрингу за операціями з використанням платіжних карток НПС "ПРОСТІР"Договір (PDF, 277 КБ)

Ознаки платіжних карток (PDF, 178 КБ)