UKRU

Щоденні послугиРайффайзен Банк Аваль пропонує широкий спектр послуг, який необхідний бізнесу щодня для його стабільної роботи.

Обирайте найкраще для розвитку своєї справи:

Пакети послуг – з їх допомогою Ви користуєтеся послугами, які задовольняють потреби бізнесу та здійснюєте платежі за вигідними тарифами.

Система Райффайзен Бізнес Онлайн – це система дистанційного банківського обслуговування поточних рахунків клієнтів, що функціонує за допомогою спеціального програмного забезпечення із використанням електронних каналів зв’язку (мережі Internet), що дозволяє керувати поточним рахунком, не відвідуючи банк.

Валютні операції – Райффайзен Банк Аваль розробив для своїх клієнтів-підприємців цілий спектр послуг, пов’язаних з операціями в іноземній валюті.

Еквайринг - це можливість проведення розрахунків за товари та послуги з використанням платіжних карток, що допоможе збільшити обороти підприємства за рахунок залучення нових клієнтів - власників платіжних карток.

Зарплатний проект -  скоротить час на виплату заробітної плати та дозволить Вашим працівникам вчасно та в зручній формі отримувати кошти.

Інкасація – послуга забезпечить оперативну доставку, перерахунок та зарахування коштів на поточний рахунок, згідно зручного графіку.