UKRU

Карткові продукти для бізнесуБізнес картка стала невід’ємним атрибутом сучасного бізнесмена. Її використання є свідченням надійності та фінансового благополуччя.

Райффайзен Банк Аваль пропонує фізичним особам-підприємцям та юридичним особам бізнес картки: Visa Business Contactless, що оптимально поєднують функції міжнародної платіжної картки бізнес-класу та електронної чекової книжки.

Visa Business Contactless - міжнародні платіжні картки системи Visa International, емітовані Райффайзен Банком Аваль, є кращим засобом безготівкової оплати витрат пов’язаних із основною діяльністю підприємства, представницьких, витрат на відрядження та інших господарських видатків.

Visa Platinum Business - створено для Клієнтів, які цінують комфорт, ексклюзивність і престиж та потребують універсальну платіжну картку, що надає розширені можливості для бізнесу.


Обирайте найкраще для себе та свого бізнесу:

Бізнес картки

Visa Platinum Business

Кредитна картка для підприємців

Ключові переваги

Картка Business FISHKA

Мобільний банкінг

Погашення кредиту онлайн

Інформаційне повідомлення для клієнтів Райффайзен Банку Аваль щодо зміни карткових балансових рахунків з 2605 на 2600
Шановні Клієнти,

Інформуємо Вас, що на виконання вимог Постанови Правління Національного банку України № 89 від 11 вересня 2017 року «Про затвердження нормативно-правових актів Національного банку України з бухгалтерського обліку» починаючи з 18.06.2018 року поступово Банком будуть змінені рахунки для обліку коштів фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб для здійснення операцій з використанням платіжних карток (надалі – картковий рахунок).

У зв’язку з цим, кошти на карткових рахунках фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які обліковуються в балансовій групі 2605 будуть перенесені на балансову групу 2600.

Отримати інформацію про нові реквізити для безготівкового поповнення карткового рахунку Ви можете у Вашого операціоніста/менеджера у відділенні або телефонуйте до Інформаційного Центру для малого та мікробізнесу за телефоном:

0 800 50 50 45 з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00
(усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України – безкоштовні)