UKRU

Банківські послуги


  Послуги для малого бізнесу

Банк активно співпрацює з представниками малого бізнесу, надаючи їм повний перелік послуг для максимально ефективного розвитку бізнесу.

Щодені послуги:

Пакети послуг 
Система Райффайзен Бізнес Онлайн
Валютні операції
Мобільний термінал Mobile POS
Еквайринг
Зарплатний проект
Інкасація
   Карткові продукти для бізнесу:

Бізнес картки
Картка Business FISHKA
Кредитна картка для бізнесу
Ключові переваги
Мобільний банкінг
 
   Депозити:

Капітал
Лідер
Депозитна лінія
     

Кредити:


Фінансування поточної діяльності
Інвестиційні кредити
Партнерські програми для аграріїв
Гарантії Банку
Страхові компанії
 
Додаткові послуги:

Регулярний бізнес платіж
Мобільний банкінг
SMS(E-mail)-інформування
SMS-авторизація
Картка ідентифікації
 

На сьогодні запроваджено низку інноваційних продуктів для фізичних та юридичних осіб, що мають власний бізнес, з урахуванням багаторічного досвіду банку в обслуговуванні клієнтів та найкращих досягнень у цій сфері групи Райффайзен Банк Інтернаціональ.

Пропоновані нами послуги враховують особливі потреби цієї групи клієнтів і передбачають короткі терміни розгляду заявок, мінімально необхідні пакети документів, зручні схеми отримання та повернення позикових коштів, невисоку вартість обслуговування.

З принципами групи Райффайзен можна ознайомитися тут

Інформаційне повідомлення для клієнтів Райффайзен Банку Аваль щодо опрацювання платіжних доручень банком
Шановний Клієнте,

З метою прискорення терміну опрацювання платіжних доручень Банком було розроблено дві Пам’ятки, щоб в подальшому уникнути помилки зі сторони Клієнта і додаткових уточнень зі сторони Банку.

Враховуючи наведене доводимо Вам:
1. Памятку, в якій описаний Порядок опрацювання Банком платежів з поточних рахунків юридичних та фізичних осіб-підприємців на користь фізичної особи або самозайнятої особи та перевірку Банком сплати ПДФО/Військового збору при виплаті коштів фізичній особі або самозайнятої особи.

Памятка (PDF, 168 КБ)


2. Памятку, в якій описаний Порядок перерахування коштів з поточного рахунку (2600) на поточний картковий рахунок (2625/2605).

Памятка (PDF, 126 КБ)


Інформаційне повідомлення для клієнтів Райффайзен Банку Аваль щодо перевірки Банком сплати обов'язкових платежів при виплаті заробітної плати
Шановний Клієнте,

З метою прискорення терміну опрацювання платіжних доручень та надання інших послуг при виплаті заробітної плати (та/або інших оподатковуваних виплат) нагадуємо Вам порядок перевірки Банком сплати обов’язкових платежів при виплаті заробітної плати (та/або інших оподатковуваних виплат) відповідно до законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу!!! Платежі на виплату заробітної плати (та/або інших оподатковуваних виплат), які оформлені з порушенням законодавства України, Банком відхиляються та будуть прийматися в роботу після усунення всіх невідповідностей.

Порядок перевірки Банком сплати ЄСВ/ПДФО/військового збору (PDF, 184 КБ)


Інформаційне повідомлення для клієнтів Райффайзен Банку Аваль
Шановний клієнте,

Райффайзен Банк Аваль висловлює Вам свою повагу, сподівання на подальшу плідну співпрацю та звертається до Вас з наступним повідомленням.
Національний банк України розглядає питання зняття обмежень на купівлю, перерахування іноземної валюти з метою повернення за кордон іноземному інвестору дивідендів.
Порядок виплати наразі розробляється Національним банком України та після його затвердження буде опублікований.
Звертаємо увагу, що зазначений порядок буде містити вимогу щодо можливості здійснення операцій з купівлі іноземної валюти/перерахування іноземної валюти за кордон з метою виплати дивідендів виключно такими особами:
1) іноземним інвестором (у випадку, коли такі операції здійснюватимуться з використанням інвестиційного рахунку);
2) емітентом корпоративних прав/акцій/інвестиційних сертифікатів, за якими здійснюється виплата дивідендів (у випадку, коли сам емітент здійснює купівлю/перерахування іноземної валюти за кордон);
3) депозитарною установою, що обслуговує рахунок в цінних паперах депонента-іноземного інвестора та забезпечує виплату за кордон дивідендів за цінними паперами.
Зазначені вище особи для виплати ними дивідендів за будь-якими корпоративними правами/акціями/інвестиційними сертифікатами зможуть використовувати рахунки лише в одному уповноваженому банку (за вибором/домовленостями учасників відповідних операцій).
На даний час Національним банком аналізується загальний попит та можливий об’єм проведення майбутніх операцій з метою прийняття остаточного рішення щодо скасування заборони для купівлі іноземної валюти/перерахування іноземної валюти за кордон з метою виплати дивідендів.
Враховуючи вищевикладене, у разі, якщо РБА буде обраний Вами уповноваженим банком для купівлі іноземної валюти/перерахування іноземної валюти за кордон з метою виплати дивідендів, прохання до 13 травня 2016 року надати інформацію про майбутню операцію у формі файлу у відкритому вигляді у форматі Excel за формою, що додається.

Форма (XLS, 44 КБ)

Остаточний порядок виплати дивідендів за кордон буде доведено пізніше після затвердження його Національним банком України.
Для отримання консультації просимо звертатися до Інформаційного центру Райффайзен Банку Аваль за телефоном: 0 800-50-50-45, а для подання заповненого файлу просимо звертатися до Вашого відділення.

З повагою,
Ваш Райффайзен Банк Аваль

Інформаційне повідомлення для клієнтів Райффайзен Банку Аваль у Донецькій та Луганській областях
Шановні клієнти Донецької та Луганської дирекцій АТ «Райффайзен Банк Аваль»! Висловлюємо вам вдячність за плідну співпрацю, однак, на жаль, змушені повідомити вам про наступне.
Відділення Райффайзен Банку Аваль не здійснюють банківської діяльності в зоні проведення АТО на території Луганської та Донецької областей. У той же час, як учасник міжнародної банківської Групи Райффайзен, банк підтверджує повне і своєчасне виконання своїх зобов’язань перед клієнтами.
Звертаємо вашу увагу, у зв’язку зі вступом в дію Постанови Національного банку України «Про затвердження Інструкції щодо організації роботи банківської системи в надзвичайному режимі» №435 від 22 липня 2014 року, всі клієнтські рахунки Донецької та Луганської обласних дирекцій Райффайзен Банку Аваль будуть переведені на баланс Центрального офісу Райффайзен Банку Аваль (МФО 300335, ЄДРПОУ 14305909), в результаті чого буде змінено реквізити для зарахування безготівкових платежів на ці клієнтські рахунки.

Для отримання нових реквізитів зарахування безготівкових платежів, а також консультацій щодо подальшого обслуговування просимо звертатися в інформаційний центр Райффайзен Банку Аваль по телефону: 0 800-50-50-45.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»